اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / بررسی مشکلات قضایی زندانیان زندان سبزوار در بازدید هیات قضایی

بررسی مشکلات قضایی زندانیان زندان سبزوار در بازدید هیات قضایی

به گزارش روابط عمومی زندان سبزوار،هیاتی متشکل از روسای دادگستری، دادستانها، معاونین دادستانها و قضات ۶ حوزه قضایی سبزوار، جوین، جغتای، داورزن، خوشاب و ششتمد جهت رسیدگی به مسائل و مشکلات و تسریع در روند پیگیری پرونده های زندانیان  از زندان سبزوار بازدید کردند.

اين هيأت پس از بازدید قسمت های مختلف و برنامه های فرهنگي، آموزشي و ورزشي ، در نشستي صميمانه به صورت چهره به چهره با زندانیان حوزه های قضایی خود گفتگو و هريك از آنان مسائل و مشكلات قضايي خويش را با قاضي مربوطه در ميان گذاشته که به خواسته ها و سوالات آنان پاسخ داده شد.

در همین راستا دادیاران خانم نیز با استقرار در بند نسوان در دیدار چهره به چهره با زندانیان حوزه قضایی خود و استماع صحبت های آنان ، با ارائه مشاوره قضائی و اخذ درخواست ها، جهت پیگیری مسائل مطرح شده و مرتفع شدن مشکلات زندانیان واجد شرایط قول مساعد دادند.

در حاشیه این دیدار محمد بسکابادی رئیس زندان  ضمن قدردانی ازحضور مسوولین قضایی در زندان، وجود امنیت و آرامش در زندان را حضور منظم و مستمر قضات در زندان  و استماع درد دل‌های زندانیان و حل مشکلات آنان برشمرد و خواستار تداوم این حضور گردید

شایان ذکر است که در این بازدید با مرخصی، اشتغال به کار و پایان حبس زندانیان واجد شرایط موافقت گردید.

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content