صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / مدیرکل زندانهای استان خراسان رضوی در بازدید سرزده از زندان کاشمر: همه با هم بایستی با حداکثر توان و پشتکار و با نهایت تفاهم و همدلی در راه رسالت سازمان گام برداریم.

مدیرکل زندانهای استان خراسان رضوی در بازدید سرزده از زندان کاشمر: همه با هم بایستی با حداکثر توان و پشتکار و با نهایت تفاهم و همدلی در راه رسالت سازمان گام برداریم.

به گزارش روابط عمومی زندان شهرستان کاشمر؛ جمشیدی مدیرکل زندانهای استان خراسان رضوی از زندان شهرستان کاشمر بازدید نمود .

در این بازدید که کاظمی دبیراولویتهای ده گانه ابلاغی از سازمان وی را همراهی می کرد وی ضمن بازدید از تمامی قسمتهای زندان از نزدیک با کارکنان ، سربازان وظیفه و زندانیان دیدار و گفتگو نموده و پاسخگوی مشکلات و سئوالات آنان بود.

مدیرکل زندانهای استان در جلسه ای درجمع کارکنان زندان شهرستان کاشمر افزود: هر چند زندانبانی از مشاغل بسیار سخت و طاقت فرسا می باشد ولی در کنار این سختی ها گاهی اوقات ، اتفاقات شیرینی در ارتباط با خدمت به همنوعان و انسانهایی که خواسته یا ناخواسته بر اثر نا آگاهی  وغفلت جرایم عمد مرتکب شده اند و یا زندانیانی که بر اثر جرایم غیر عمد گرفتار زندان شده اند رخ می دهد که ارزش خدمت در نزد خداوند باری تعالی را صد چندان می کند و انسان از این امر احساس شعف می کند.

جمشیدی در ادامه هدف و رسالت سازمان زندانها را اصلاح و تربیت زندانیان و بازگشت آنان برای روی آوردن به زندگی سالم اجتماعی پس از آزادی بر شمرد و افزود : همه باهم می بایستی با حداکثر توان و پشتکار و با نهایت تفاهم و همدلی در راه رسالت های سازمان گام برداریم تا بتوانیم این مهم را تحقق بخشیم .

وی همچنین اظهار داشت: هر چند زندان کاشمر از بافت قدیمی و فرسوده  برخوردار و از کمترین فضاها و امکانات برای انجام فعالیت های فرهنگی و تربیتی بی بهره می باشد ولی  بایستی کار و تلاش نمود تا وقفه ی در پیشرفت و توسعه امور به وجود نیاید.

مدیر کل زندانهای استان در ادامه گفت: سعی خواهیم کرد از طریق رایزنیها در سطح استان و همچنین پتانسیل هایی که در شهرستان کاشمر وجود دارد موضوع تکمیل پروژه زندان جدید شهرستان کاشمر را پیگیری تا هر چه زودترشاهد بهره برداری از این پروژه باشیم .

در پایان این بازدید جمشیدی از زندان جدید شهرستان بازدید به عمل آورده و در پایان سفر یک روزه به کاشمر از تلاش تمامی مسئولین  و کارکنان زندان شهرستان کاشمر در راه خدمات رسانی به زندانیان و خانواده های آنان تشکر نمود.

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content