صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / مدیرکل زندانهای خراسان رضوی در دیدار معلمین زندانهای تابعه : وظیفه ما در سازمان زندانها حفظ و نگهداری افراد ، آگاه سازی و بازگشت سعادتمندانه زندانیان به زندگی است.

مدیرکل زندانهای خراسان رضوی در دیدار معلمین زندانهای تابعه : وظیفه ما در سازمان زندانها حفظ و نگهداری افراد ، آگاه سازی و بازگشت سعادتمندانه زندانیان به زندگی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای خراسان رضوی، به مناسبت گرامیداشت هفته معلم و شهادت علامه شهید مطهری ، معلمین شاغل در زندانهای استان در محل دفتر جمشیدی مدیرکل زندانهای خراسان رضوی با وی دیدار و گفتگو نمودند.

در ابتدای این دیدار لزگی رئیس اداره فرهنگی  و تربیتی ضمن تشکر از مدیرکل زندانهای استان جهت ایجاد فرصت ملاقات؛ضمن تبریک به معلمین حاضر به مناسبت روز معلم به نکاتی پیرامون فعالیتهای سواد آموزی در زندانها اشاره نمود.

در ادامه تعدادی از معلمین با اشاره به ایجاد مشوق های لازم جهت ایجاد انگیزه برای زندانیان سواد آموز، نکاتی را پیرامون برنامه ها و مسائل موجود  عنوان نمودند.

سپس جمشیدی با اشاره به رابطه معکوس جرم و سواد اظهارداشت: اگر به سواد آموزی عمل شود آثار مطلوبی در تربیت افراد خواهد گذاشت و وظیفه ما در سازمان زندانها حفظ و نگهداری افراد ، آگاه سازی و بازگشت سعادتمندانه زندانیان به زندگی بوده که جز با تلاش شما معلمین گرامی این آگاه سازی میسر نخواهد شد.

وی افزود: سواد آموزی در داخل زندانها اثرات مطلوب در هنجارهای اجتماعی در بیرون زندان خواهد داشت که با عنایت به تفاوت فضای آموزشی زندانها با سایر مراکز ؛ زمانی می توانیم موفق شویم که مولفه های آموزشی منطبق با ساختار زندانها باشد .

مدیرکل زندانهای خراسان رضوی خاطر نشان کرد: توجه به شخصیت زندانیان باعث کاهش آلام روحی آنان خواهد شد که این امر تأثیر بسیار زیادی در اصلاح و تربیت آنان خواهد داشت.

در پایان این دیدار از تلاشهای معلمین با اهدای لوح سپاس تقدیر و تشکر بعمل آمد.

 

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content