صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / بازدید معاونت سلامت ، اصلاح و تربیت و مدیر کل اقدامات تامینی و تربیتی سازمان زندانها از زندان قوچان

بازدید معاونت سلامت ، اصلاح و تربیت و مدیر کل اقدامات تامینی و تربیتی سازمان زندانها از زندان قوچان

به گزارش روابط عمومی زندان قوچان، درآخرین روزهای پایانی ماه پرخیر و برکت  شعبان آقایان  حجتی پور معاون سلامت ، اصلاح و تربیت سازمان زندانها به همراه علی اکبری مدیرکل اقدامات تامینی ، ولیدخت دادستان قوچان وجمشیدی مدیرکل زندانهای خراسان رضوی با حضوردر زندان قوچان از بخش های مختلف آن بازدید نمودند.

درابتدای این دیداربیات ، ریاست زندان ، ضمن عرض خیرمقدم وخوشامدگویی به ارائه گزارش مبسوطی ازنحوه اجرای برنامه های فرهنگی و اصلاحی و تربیتی ، تعداد زندانیان مشمول عفو مقام معظم رهبری ومیزان آمار و ورودی زندانیان وخدمات ارائه شده به آنان درزمان تحمل حبس در زمینه های مختلف آموزشی ، بهداشتی ، مشاوره و روان درمانی و . . . پرداخته و با اشاره به وجود برنامه های متنوع حرفه آموزی واشتغال محوردر زندان قوچان برای زندانیان برضرورت توسعه و تقویت این برنامه ها به منظورایجاد فرصت های شغلی مناسب برای زندانیان  پس از رهایی ازحبس و به موازات آن حمایت سایردستگاه های متولی دراین زمینه تاکید کرد.

در ادامه مدعوین با حضور درکارگاه تولیدی سنگ تراشی وحجاری روی سنگ و گفتگو و صحبت با مسئول وزندانیان شاغل دراین کارگاه از نزدیک درجریان روند کاری و فعالیّت های انجام شده در این کارگاه تولیدی قرارگرفتند .

همچنین  حجتی پور و هیئت همراه    با شرکت در مراسم  به مناسبت هفته کارگر تعدادی از زندانیان برتر و فعّال این کارگاه را مورد تشویق قرار دادند.

درادامه معاون سلامت واصلاح و تربیت سازمان پس از بازدید از اندرزگاه های مختلف این زندان و گفتگوی حضوری وچهره به چهره با زندانیان اقدامات انجام شده را مثبت و مثمر ثمر ارزیابی نمود .

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content