اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / جانشین اردوگاه استان در سمینار روانشناسی کارکنان: تاکید بر ارتقای سلامت پرسنل در ابعاد جسمانی و روانی

جانشین اردوگاه استان در سمینار روانشناسی کارکنان: تاکید بر ارتقای سلامت پرسنل در ابعاد جسمانی و روانی

سمینار خودمراقبتی و سلامت در جنبه های مختلف ویژه کارکنان و همسران اردوگاه چناران با حضور جانشین و مسئولان در محل فرهنگسرای غدیر مشهد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اردوگاه استان ؛هادی اسماعیل زادگان جانشین اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی خراسان رضوی در تشریح این خبر گفت: این سمینار با هدف آشنایی کارکنان و خانواده ها با اصول خودمراقبتی و ارتقا سلامت در ابعاد جسمانی، روانی، اجتماعی و معنوی با حضور دکتر جواد بهادرخان روانشناس و استاد دانشگاه اجرا شد.

در ابتدای این سمینار جانشین اردوگاه استان پس از خیرمقدم به کارکنان و خانواده های شرکت کننده در سمینار، استرس و فشار روانی را جزو لاینفک کار در زندان دانست و از این رو  مدیریت استرس را برای حفظ سلامتی و کنترل پیامدهای آسیب زای آن به ویژه در روابط خانوادگی ضروری برشمرد.

وی در ادامه از استقبال کم نظیر کارکنان تقدیر و اظهار داشت: تمام توان خود را برای ادامه چنین جلساتی به کار خواهد گرفت.

هادی اسماعیل زادگان خاطر نشان کرد: امید است با حمایت مسوولین سازمان اینگونه جلسات تداوم داشته و شاهد نشاط و رضایت روز افزون در میان کارکنان باشیم.

در ادامه بهادرخان روانشناس و استاد دانشگاه پس از اشاره به فرارسیدن ماه مبارک رمضان آن را فرصتی مغتنم برای تدبر و تامل در احوال شخصی و ارتباطی دانست. سپس در راستای مفهوم خودمراقبتی و سلامت توجه به تمام جنبه های سلامت شامل جسم، روان،  روابط میان فردی و سلامت معنوی را مهم تلقی کرد و  انسان با نشاط، مؤمن و سالم را فردی که به همه ابعاد وجودی خود توجه می کند معرفی کرد.

وی مراقبت  از اندیشه و خودآگاهی را مهمترین اصول در خود مراقبتی در ابعاد گوناگون عنوان کرد و آن را دریچه ای به سمت انسان بهتر شدن و رشد و تعالی دانست.

این استاد دانشگاه شناخت همسران از همدیگر و توجه آگاهانه و مستمر به یکدیگر را کلید تداوم رابطه رضایت بخش عنوان کرد.

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*