صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / همزمان با شروع ماه مبارک رمضان و به منظور انس گرفتن هرچه بیشتر زندانیان با کلام نورانی وحی محفل قرائت قرآن کریم در زندان تربت حیدریه برگزار می شود.

همزمان با شروع ماه مبارک رمضان و به منظور انس گرفتن هرچه بیشتر زندانیان با کلام نورانی وحی محفل قرائت قرآن کریم در زندان تربت حیدریه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی زندان تربت حیدریه ، علی عبدی مدیر زندان تربت حیدریه ،  فعالیت های قرآنی در زندان را ابزاری بسیار موثر برای بازگشت سعادتمندانه زندانیان به اجتماع دانست.
وی اظهار داشت: یکی از بهترین راهکارها در کمک به اصلاح اخلاق و رفتار زندانیان، استفاده از کلام الهی در برنامه های اصلاحی و تربیتی زندان هاست که این مهم در این زندان به عنوان یک اصل همواره مورد توجه قرار گرفته که نمونه بارز آن ساخت و تجهیز مدرسه قرآنی در زندان  و تربیت زندانیان در محیطی تخصصی است که از ثمرات آن کسب مقامهای برتر قرآنی در سطح استان و کشور توسط زندانیان این زندان می باشد.


شایان ذکر است ، محفل قرائت قرآن کریم از ابتدای ماه مبارک رمضان به صورت روزانه و با حضور  مسئولین و جمعی از پرسنل زندان در اجتماع حداکثری زندانیان در محل باشگاه ورزشی زندان تربت حیدریه برگزار می گردد.

در این محفل معنوی  روزانه یک جزء قرآن کریم توسط قاریان برجسته قرائت می شود.

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*