صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / مدیرکل زندانهای خراسان رضوی در جلسه ستاد اقامه نماز و امر به معروف و نهی از منکر؛ رئوس تما م برنامه ها در زندان بر مبنای قرآن و نماز می باشد.

مدیرکل زندانهای خراسان رضوی در جلسه ستاد اقامه نماز و امر به معروف و نهی از منکر؛ رئوس تما م برنامه ها در زندان بر مبنای قرآن و نماز می باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای خراسان رضوی ؛ اولین جلسه ستاد اقامه نماز و امر به معروف و نهی از منکر در سال جاری با حضور  جمشیدی مدیرکل ،معاونین و سایر اعضا برگزار شد.

در ابتدای این جلسه لزگی رئیس اداره فرهنگی و تربیتی گزارش مبسوطی از عملکرد ستاد اقامه نماز و اجرایدستورالعمل ماه مبارک رمضان در زندانهای تابعه ارائه نمود.

 در ادامه  جمشیدی مدیرکل  زندانهای استان با اشاره به اهمیت جایگاه نماز در زندانها اظهار داشت  :

رئوس تمام برنامه ها در زندان بر مبنای قرآن و نماز بوده و تشکیل بانک اطلاعات نمازگزاران در زندانها ضروریست.

وی  همچنین براستفاده از توانمندی های نخبگان حوزه علمیه و ارائه راهکارهای مناسب در جهت حضور حداکثری زندانیان در اقامه نماز و پیگیری جهت تدوین  مقاله و نیز تقدیر از مقالات برتردر این زمینه تاکید نمود.

شایان ذکر است موضوع حضور رئیس اداره فرهنگی اداره کل در محافل انس با قرآن و پیگیری مجدانه امور فرهنگی زندان و ضرورت اجرای دستورالعمل ستاد امر به معروف و نهی از منکر از دیگر مطالب مطروحه در این جلسه بود.

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*