اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / محفل انس با قرآن کریم با حضور احدی از قاریان بین المللی در اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی چناران برگزار شد.

محفل انس با قرآن کریم با حضور احدی از قاریان بین المللی در اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی چناران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان،  محفل باشکوه انس با قرآن با حضور قاری بین المللی، مسئولین و مددجویان در محل سالن همایشهای این مرکز برگزار شد.

گفتنی است در این مراسم سراسر نور که امام جمعه شهرستان چناران، دادستان، رئیس دادگستری و سایر روسای ادارات و مسئولین اجرایی، قضائی و انتظامی شهرستان چناران نیز حضور داشتند، علیزاده قاری بین المللی کشورمان به قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید پرداخته و سپس گروه تواشیح مددجویان به اجرای قطعه در وصف امام زمان (عج)پرداختند و در پایان سه نفر حافظ کلام وحی از میان پرسنل، وظیفه ها و مددجویان نیز قرائت خود رانجام دادند.

در ابتدای این محفل رضائی پور رئیس اداره فرهنگی و تربیتی ضمن تشریح عملکرد این مرکز در حوزه قرآنی بر لزوم اهتمام تمام ارکان اجرایی در جهت ترویج فرهنگ قرآنی تاکید کرد.

در ادامه حجت الاسلام تاجی امام جمعه شهرستان چناران ضمن تقدیراز مسئولین اردوگاه به جهت برگزاری این مراسم، تداوم این محافل را در جهت نهادینه کردن تعالیم قرآن ضروری دانست و بر توجه ویژه مددجویان به کلام وحی تاکید نمود.

اسماعیل زادگان جانشین اردوگاه نیز گفت: با توجه به اینکه قرآن محور اصلی تعالیم انسانی است، علوم و مبانی قرآنی باید در راس فعالیتهای تربیتی زندانها قرار گیرد.

وی خاطر نشان کرد با عنایت به استقبال چشمگیر مددجویان و تلاش مضاعف مسئولین و پرسنل اردوگاه در این زمینه فعالیتهای قرآنی سرفصل کلیه امور اجرایی و فرهنگی قرار خواهد گرفت .

جانشین اردوگاه استان در پایان ضمن تقدیر از حضور مسئولین در این محفل، حمایت سایر نهادها و رده های مرتبط در علوم قرآنی را خواستار شد.

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*