اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / جشن گلریزان با حضور مسئولین و خیرین شهرستانهای تربت حیدریه ،رشتخوار، مه ولات و زاوه برگزار شد.

جشن گلریزان با حضور مسئولین و خیرین شهرستانهای تربت حیدریه ،رشتخوار، مه ولات و زاوه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زندان تربت حیدریه ؛ جشن گلریزان با حضور مسئولین و خیرین شهرستانهای تربت حیدریه ،رشتخوار، مه ولات و زاوه  برگزار شد.

در ابتدای این مراسم حجت الاسلام والمسلمین عصمتی امام جمعه شهرستان تربت حیدریه  ماه مبارک رمضان را ماه مهمانی خدا دانست و تصریح کرد:حضور در مهمانی آدابی دارد که باید مومنین به تمامی این آداب آراسته باشند.

وی افزود: انسان به حکم خلیفه اللهی باید جلوه رحمت خداوند باشد و بال و پر عنایت و رحمت خود را بر روی تمامی همنوعانش بگشاید.

امام جمعه شهرستان تربت حیدریه اضافه کرد: یکی از مصادیق رحمت ورزیدن به همنوعان کمک به کسانی است که در میان جامعه عزت داشتند، ولی به دلایلی در حال حاضر ناتوان هستند.

ابراهیم زاده رئیس دادگستری شهرستان نیزدر ادامه  به طور ویژه به موضوع زندانیان آبرومند اشاره کرد و اظهارداشت: من بارها جهت بررسی وضعیت زندانیان در زندان حاضر شده و کسانی را دیدم که حقیقتاً صاحب آبرو و جایگاهی برای خود بوده و چشم امید همه آنها به کمک شما خیرین است.

ابراهیم زاده  تصریح کرد: با شناختی که از نیکوکاران دعوت شده به مراسم جشن گلریزان دارم یقینا هیچ وقت دست رد به سینه مستضعفان نمی زنند و تا جایی که امکان دارد از محرومان و ناتوانان به ویژه زندانیان جرایم غیر عمد  حمایت خواهند کرد.

همچنین عبدی مدیر زندان تربت حیدریه ضمن بیان گزارشی از عملکرد ستاد دیه و انجمن حمایت از زندانیان گفت : این جشن هرساله به منظور جمع‌آوری کمک برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد و محکومان مالی برگزار  که موجب رفع مشکلات تعدادی زیادی از این زندانیان شده ودر سال گذشته با کمک خیرین ۸۳    نفر از زندانیان جرایم غیر عمد از زندان آزاد و به آغوش گرم خانواده خود بازگشتند.

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content