اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / بازدید مدیرکل دفتر فنی و عمرانی سازمان زندانها و هیات همراه از زندان نیشابور

بازدید مدیرکل دفتر فنی و عمرانی سازمان زندانها و هیات همراه از زندان نیشابور

مدیر کل دفتر فنی و مهندسی سازمان زندانها و هیات همراه بصورت غیرمترقبه از اماکن زندان نیشابور بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی زندان نیشابور، شاکر، مدیرکل دفتر فنی و عمرانی سازمان زندانها به همراه جمشیدی، مدیرکل زندانهای استان، شریفی کارشناس و رئیس گروه فنی و عمرانی سازمان زندانها، کاظمی، نماینده مدیرکل در امور بازداشتگاهها و ممدوحی، رئیس اداره فنی و مهندسی اداره کل در معیت ریاست و مسئولین واحدهای اداری از محل زندان باز و  زندان بسته همچون اندرزگاههای مردان و نسوان، سالن ملاقات ، آسایشگاه وظیفه ها و ساختمان اداری بازدید نمودند.

در ادامه این بازدید جلسه ای با حضور مسئولین  برگزار که در این جلسه ریاست زندان ضمن عرض خیرمقدم ، توضیحاتی در خصوص وضعیت اماکن زندان و اقدامات صورت گرفته و همچنین زمین زندان جدید ارائه نمود.

شاکر مدیرکل دفتر فنی و عمرانی سازمان زندانها نیز رسیدگی به وضعیت بافت فیزیکی زندان نیشابور با توجه به آمار بالای زندانیان را مهم ارزیابی نمود و افزود: واقع شدن زندان در محدوده بافت شهری با تراکم بالا نیاز به پیگیری  در جهت رفع مشکلات زندان را به همراه دارد.

وی در ادامه تصریح نمود: شرایط موجود در زندان در کنار نظم و انضباط نشانگر تلاش وصف ناپذیر مسئولین و همکاران دلسوز در مجموعه زندان بوده که با وجود تنگناهای موجود ، مدیریتی موفق را رقم زده اند.

مدیرکل دفتر فنی و عمرانی سازمان زندانها در پایان از تلاشها و اقدامات شبانه روزی مسئولین و کارکنان زندان و قبول شرایط موجود تشکر و قدردانی نمود.

جمشیدی، مدیرکل زندانهای خراسان رضوی نیز در این جلسه  دستوراتی را در خصوص رفع مشکلات جمعیت کیفری و همچنین انتقال تعدادی از زندانیان مواد مخدر به اردوگاه چناران و انتقال محکومین دارای حبس های سبک و سنددار به بند باز با هماهنگی مراجع قضایی و بررسی وضعیت زمین زندان باز صادر نمود.

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content