اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / کمک چهارمیلیارد ریالی خیرین تایبادی در جشن حمایت وگلریزان

کمک چهارمیلیارد ریالی خیرین تایبادی در جشن حمایت وگلریزان

به گزارش روابط عمومی زندان تایباد ؛ مراسم جشن حمایت و گلریزان جهت کمک به زندانیان جرایم  غیر عمد و خانواده های زندانیان بی بضاعت  به میزبانی انجمن حمایت از زندانیان و زندان تایباد برگزار شد.

در این مراسم عبادی سرپرست اداره خدمات اجتماعی ومراقبت بعد از خروج اداره کل استان ,  رضایی  رئیس دادگستری ,ائمه جمعه شهرستان و جمعی  از مسئولین نظامی و انتظامی و روسای ادارات  ,خیرین ,بازاریان تایبادی حضور داشتند.

در ابتدای مراسم جلیلیان دادستان شهرستان ضمن خوش آمد گویی به مدعوین حاضر در مراسم در زمینه توصیه های مکرر اسلام در مورد انفاق و بخشش به بیان احادیث و روایات از ائمه معصومین پرداخت و اظهار داشت: با روحیه بخشش و انفاقی که در مسئولین و بازاریان و خیرین تایبادی  سراغ دارم، مطمئنم که  کمک به خانواده های بی بضاعت و نیازمند جامعه و علی الخصوص قشر زندانی را سرلوحه کاری خود قرار داده تا در این ماه عزیز بتوان از این خوان الهی بهره مند گردند.

مولوی توکلی  امام جمعه اهل تسنن شهرستان نیز ضمن تشکر از اقدامات انجمن حمایت زندانیان تایباد بیان داشت :آزاد کردن اسیر در اسلام دارای اجر و ثواب است و کمک کردن به این قشر در این ایام و جشن ها ثواب آزادی اسیر را دارد .

در این مراسم حجه الاسلام علیپور امام جمعه موقت اهل تشیع هم کمک به آزادی زندانیان راقابل ستایش خواند و از اقدامات انجمن حمایت تایباد در جهت کمک به خانواده های زندانیان تقدیر نمود.

همچنین سید منصور عبادی سرپرست اداره خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج زندانهای خراسان رضوی ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده در طول سال گذشته، انجمن شهرستان تایباد را یکی از انجمن های موفق در سطح استان عنوان نمود.

در ادامه مراسم مسئولین و بازاریان و خیرین  شهرستان، هر کدام به تناسب،جمعا مبلغ چهار میلیارد ریال را به عنوان کمک نقدی و غیر نقدی به این امر خداپسندانه اختصاص دادند.

لازم بذکر است در پایان از شهردار و شورای  شهر و جمعی از خیرین شهرستان با اهدای لوح تقدیر قدر دانی و محفل با برکت و صمیمی افطار پایان بخش مراسم بود .

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content