اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / برپایی میز خدمت در میعادگاه نماز جمعه شهرستان نیشابور

برپایی میز خدمت در میعادگاه نماز جمعه شهرستان نیشابور

ستاد برگزاری نماز جمعه نیشابور با همکاری ادارات دولتی شهرستان و در راستای خدمت رسانی به مردم با برپایی میز خدمت، الگوی خدمت رسانی را هر هفته در نماز جمعه برپا نموده است.

به گزارش روابط عمومی زندان نیشابور، محمدرضا رجبی، رئیس اداره زندان شهرستان نیشابور با اعلام این خبر افزود: یکی از اقدامات ارزنده ستاد نماز جمعه که با حمایت حجه الاسلام یعقوبی ، امام جمعه شهرستان همراه بوده، برپایی میز خدمت با حضور مسئولین ادارات دولتی در شبستان خدمت مسجد جامع می باشد که در روز جمعه هر هفته از سوی یکی از ادارات دولتی شهرستان جهت ارائه خدمت و پاسخگویی به اقشار مختلف مردم برپا می گردد.

شایان ذکر است برابر برنامه زمانبندی اعلام شده از سوی ستاد نماز جمعه شهرستان، سوم خرداد و همزمان با سالروز آزاد سازی خرمشهر، میز خدمت اختصاص به اداره زندان داشته که در این راستا رئیس و جمعی از مسئولین واحدهای اداری پاسخگوی مشکلات اقشار مردم و بالاخص خانواده های زندانیان بوده و راهکارهای لازم ارائه گردید.

همچنین حجه الاسلام یعقوبی، امام جمعه نیشابور دقایقی با حضور در کنار مسئولین زندان، از پیگیری و پاسخگویی مشکلات مراجعین تقدیر و تشکر نمود.

لازم به ذکر است طرح پزشک آدینه جهت ویزیت رایگان مراجعین، مشاوره حقوقی ، مذهبی  و خانوادگی جهت ارتقاء آگاهی های حقوقی توسط وکلای دادگستری و کارشناسان مذهبی و خانواده همزمان با میز خدمت ادارات در مسجد جامع برپا می شود.

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content