صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / برگزاری باشکوه محفل انس با قرآن در زندان مرکزی مشهد

برگزاری باشکوه محفل انس با قرآن در زندان مرکزی مشهد

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی مشهد؛ محفل انس با قرآن با حضور حجه الاسلام و المسلمین حسینی مدیر کل فرهنگی دفترتبلیغات اسلامی استان ، حجه الاسلام  لزگی رئیس اداره فرهنگی و تربیتی زندانهای استان ، و جمعی از مسئولین اردوگاه چناران ، و بیش از ۸۰۰ نفر از زندانیان برگزار شد.

حسین رحیمی جانشین زندان مرکزی مشهد ضمن تایید این خبر افزود :

در ماه مبارک رمضان برگزاری محافل قرآنی در کلیه اندرزگاه های زندان مرکزی مشهد قبل از افطار بطور منظم انجام میشود و زندانیان مشتاق به کلام الهی با حضور حداکثری خود دراین محافل ضمن آشنایی با اصول یادگیری و قرائت قرآن با مفاهیم قرآنی بیشتر آشنا میشوند و میتوان بطور قطع گفت که این انس با قرآن در تغییر رفتار و نگرش افرادی که گاهاً دچار لغزش در زندگی شده اند موثر بوده چراکه  قرائت قرآن و گوش دادن به فرامین و درسهای زندگی و اخلاقی که در قرآن آمده است برای رسیدن به سعادت ، مهمترین  وموثرترین راه است.

همچنین لزگی رئیس اداره فرهنگی و تربیتی زندانهای استان باتشکر از برگزار کنندگان این محفل باشکوه؛ نیاز به فرامین الهی خصوصاً تلاوت قرآن و تامل در آیات و معانی قرآن را بعنوان مهمترین راه برای رسیدن به سعادت دنیوی و اخروی انسان برشمرد.

در انتها صرف افطار و تقدیر از زحمات  بیش از ۸۰ نفر از مبلغین در طول ماه مبارک رمضان ، پایان بخش برنامه های این مراسم بود .

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content