اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / برگزاری بیست و ششمین دوره مسابقات قرآنی زندانهای خراسان رضوی به میزبانی زندان مرکزی مشهد

برگزاری بیست و ششمین دوره مسابقات قرآنی زندانهای خراسان رضوی به میزبانی زندان مرکزی مشهد

 به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی مشهد؛مسابقات قرآنی زندانهای استان در ۳ رشته حفظ ، مفاهیم و قرائت با حضور ۱۲۸ نفر به میزبانی زندان مرکزی مشهد برگزار شد.

افتتاحیه بیست و ششمین دوره مسابقات قرآنی کارکنان و زندانیان خراسان رضوی با تلاوت قرآن کریم و ادای احترام به پرچم مقدس جمهوری اسلامی و عرض ارادت به صاحت نورانی حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی بن الرضا (ع) در سالن اجتماعات زندان مرکزی مشهد برگزار گردید.

عبدی سرپرست زندان مرکزی مشهد در ابتدا ضمن خیر مقدم به معاون دادستان در امور زندانهای استان ، لزگی رئیس اداره فرهنگی و تربیتی و تمامی  شرکت کنندگان در این دوره از مسابقات قرآنی ، از اینکه این فرصت در اختیار زندان مشهد قرار گرفت تا میزبان پرچمداران کلام الهی باشد ابراز خرسندی نمود .

وی هدف از برگزاری این مسابقات را سرلوحه قرار دادن قرآن در راس امور دانسته و افزود: انسان دچار لغزش نخواهد شد مگر اینکه از دستورات  و فرامین الهی دور گردد .

 وی در پایان سخنان خود برای همه شرکت کنندگان در مسابقات آرزوی موفقیت نمود.

این دوره از مسابقات با حضور ۱۲۸ نفر از نفرات برتر زندانهای استان در ۳ رشته از تاریخ ۲۲ خرداد ماه بمدت یک هفته ادامه خواهد داشت.

در اولین روز از مسابقات  در بخش کارکنان حسن زاده ، خلیلی و حجه الاسلام رحیمی از زندانهای تربت حیدریه، اردوگاه چناران و مشهد ، در رشته حفظ ۳ جزء ، ۵ جزء ۲۰ جزء مقام های اول را کسب نمودند.

در رشته مفاهیم نیز لطفی از کانون اصلاح و تربیت مقام اول را کسب و حسینی از زندان تربت حیدریه در رشته قرائت مقام اول را از آن خود نمود.

در مجموع تیمی زندان مرکزی مشهد در بخش پرسنل مرد موفق شد مقام اول را بدست آورد.

لازم بذکرا ست مسابقات در بخش پرسنل زن ، سربازان و زندانیان ادامه دارد .

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content