اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / برگزاری دومین جلسه کمیته بانوان استان

برگزاری دومین جلسه کمیته بانوان استان

دومین جلسه کمیته بانوان استان دردفتر معاونت سلامت اداره کل برگزار شد.

دراین جلسه ، جمشیدی مدیرکل زندانهای خراسان رضوی، معاونین و جمعی از روسای ستادی اداره کل و رئیس اندرزگاه نسوان زندان مرکزی مشهد حضور داشتند.

 درابتدا این جلسه گزارش عملکردکمیته بانوان در اجرای مصوبات اولین جلسه کمیته ارائه و سپس اعضاء گزارش اقدامات خود را در این خصوص بیان نمودند.

سپس جمشیدی رئیس کمیته بانوان استان ضمن تقدیر و تشکر از دبیر و حضارجلسه پیشنهادات خود را در راستای خدمات رسانی بهتر و بیشتر به پرسنل زن و زنان زندانی و خانواده زندانیان عنوان و اذعان داشت که در رفع مشکلات جامعه هدف باید از ظرفیت و پتانسیل دستگاه های مختلف استان از جمله استانداری، دانشگاه علوم پزشکی، هلال احمر، کانون پرورش فکری و نهادکتابخانه ها بهره برد و در خصوص ترویج فرهنگ کتابخوانی در زندانهای استان پیشنهاداستقرار ایستگاه های مطالعاتی در داخل بندهای زندان ها وکانون اصلاح و تربیت را ارائه نمود.

مدیر کل زندانهای استان به بهره برداری از ظرفیت های بنیادتعاون و انجمن حمایت زندانیان در رفع نیازهای اشتغال زندانها تاکید وخواستار اقدامات بهتر و بیشتر این کمیته در رفع نیازهای جامعه هدف با وضع و پیگیری مجدانه مصوبات جلسه و پیشنهاد اصلاح ساختار نظام اداری در دستگاه زندانها را ارائه نمود.

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content