اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / بازدید دادستان و قضات حوزه های قضایی تربت حیدریه از زندان

بازدید دادستان و قضات حوزه های قضایی تربت حیدریه از زندان

به گزارش روابط عمومی زندان تربت حیدریه؛ دادستان و  قضات حوزه های  قضایی تربت حیدریه از زندان بازدید و به بررسی مشکلات قضایی و پرونده زندانیان پرداختند.

در ابتدای این بازدید حمید رضا باقریان معاون زندان تربت حیدریه ضمن خیر مقدم به مدعوین ، گزارشی از عملکرد زندان در حوزه های قضایی ، فرهنگی ، تربیتی  ،  اشتغال و حرفه آموزی مددجویان ارائه نمود.

در ادامه مسرور دادستان شهرستان تربت حیدریه از اقدامات ارزشمندی که در  زندان جهت اصلاح مددجویان  صورت پذیرفته تقدیر و عنوان کرد : خوشبختانه تعامل خوبی بین زندان ومراجع قضایی در راستای کاهش جمعیت کیفری وجود دارد واین تعامل ارزشمند است .

وی افزود :دستورالعمل رییس قوه قضائیه گامی اساسی به منظور کاهش چشمگیر جمعیت کیفری زندان‌هاست  و در کنار هم بودن دستگاه قضا و زندان  بسیار با اهمیت و ضامن اجرای آن است و تمام پشتیبانی های لازم از اقدامات زندان صورت خواهد پذیرفت.

دادستان شهرستان تربت حیدریه زندان را پشتوانه محکمی جهت اجرای احکام  قضایی عنوان و اطمینان خاطر داد که اگر شخصی بر حسب قانون به مجازات حبس محکوم شود اقدامات و برنامه های فرهنگی ، تربیتی  زندان باعث اصلاح رفتار های نامناسب وی می گردد.

مسرور در پایان اظهار داشت : بازدیدهای قضات اثر مستقیم بر تسریع روند رسیدگی به پرونده قضایی مددجویان دارد  که از نشانه های آن کاهش جمعیت کیفری زندان هاست و ان شاءالله با هماهنگی های لازم ،  بازدید قضات از زندان  به صورت مستمر ادامه خواهد داشت.

درباره mohammadi

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content