اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار اصلي / برگزاری مسابقات ورزشی کارکنان زندانهای خراسان رضوی به میزبانی زندان مرکزی مشهد

برگزاری مسابقات ورزشی کارکنان زندانهای خراسان رضوی به میزبانی زندان مرکزی مشهد

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی مشهد ؛ مسابقات ورزشی در سه رشته  فوتسال، تنیس روی میز و دارت به میزبانی زندان مرکزی مشهد بمدت سه روز در مجموعه ورزشی شهید منتظری برگزار شد.

عبدی مدیر زندان مرکزی مشهد ، در افتتاحیه این مسابقات از جمشیدی مدیر کل زندانهای استان  و کلیه روسای زندانها به جهت اعزام تیم های ورزشی  تشکر و ضمن خیر مقدم به لزگی و کاظمی روسای ادارات فرهنگی و حفاظت و همکاران شرکت کننده در این دوره از مسابقات ورزشی ، هدف از برگزاری مسابقات را تجدید روحیه  و افزایش نشاط و شادابی ، در جهت ارتقاء سطح کیفی  پرسنل در این گونه همایش ها عنوان نمود.

وی در ادامه افزود: برگزاری مسابقات در قالب های فرهنگی ، تربیتی (مسابقات قرآنی ) و مسابقات ورزشی در افزایش توان خدمتی پرسنل در شرایط سخت خدمت در زندانها موثر خواهد بود .

مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات با حضور مدیری معاون زندانهای استان برگزار شد و به برترین های سه رشته هدایایی اهداء گردید .

لازم به ذکر است در  این دوره  از مسابقات در رشته فوتسال از بین ۱۲ تیم شرکت کننده تیم فوتسال زندان مرکزی مشهد مقام اول را کسب نمود و زندانهای  نیشابور و چناران بترتیب مقام های دوم و سوم را بدست آوردند.

در رشته تنیس روی میز از بین ۸ نفر شرکت کننده مرتضی باوندی از کانون اصلاح و تربیت مقام اول ،  مفیدی و خاقانی از نیشابور و چناران مقام های دوم و سوم را کسب نمودند.

و در رشته دارت نیز از بین ۱۰نفر شرکت کننده ، نطاق از زندان تایباد مقام اول و باوندی و بنفشه  مقام های دوم و سوم را از آن خود نمودند.

همچنین کاپ اخلاق این دوره از مسابقات به تیم شرکت کننده از زندان تایباد اختصاص پیدا کرد.

درباره mohammadi

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content