صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / اعطای مرخصی به بیش از ۹۰۰ نفر از زندانیان بمناسبت هفته قوه قضائیه

اعطای مرخصی به بیش از ۹۰۰ نفر از زندانیان بمناسبت هفته قوه قضائیه

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی مشهد ؛ حجه السلام والمسلمین مظفری رئیس کل دادگستری خراسان رضوی ، صادقی  دادستان عمومی وانقلاب استان باتفاق هیئت عالی قضایی استان بمناسبت هفته قوه قضائیه در زندان مرکزی مشهد حضور یافتند.

در ابتدا هیئت عالی قضایی استان پس از اقامه نماز ظهر و عصر در معیت جمشیدی مدیر کل زندانهای خراسان رضوی و عبدی مدیر زندان مرکزی مشهد از زندان  بازدید نموده و در برنامه ای که بمناسبت بزرگداشت هفته قوه قضائیه تدارک دیده شده بود حضور یافتند .

این مراسم در سالن اجتماعات زندان مرکزی مشهد پس از تلاوت قرآن و ادای احترام به سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران و عرض ارادت به صاحت نورانی حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا (ع) آغاز شد .

مظفری رئیس کل دادگستری خراسان رضوی در سخنانی از زحمات جمشیدی مدیر کل زندانهای استان در رفع مشکلات زندانیان و آزادی بیش از ۱۰۰۰ نفر از آنان علاوه بر عفو بزرگ مقام معظم رهبری که همزمان با تصدی وی در زندانهای استان صورت گرفته بود تقدیر نمود و انتصاب عبدی به مدیریت زندان مرکزی مشهد را تبریک گفته و برای وی توفیق خدمت رسانی به زندانیان و خانواده های آنان را از خداوند مسئلت نمود.

مظفری درادامه خطاب به زندانیان گفت: عزیزان حال که خداوند متعال اینطور مقدر فرمودند تا به جهت اجرای قوانین الهی مدتی را در زندان بگذرانید ،این فرصت را غنیمت شمرده و در جهت خودسازی و اصلاح رفتار و کردار خود بینیدشید و  تلاش کنید ،و پوشیده نیست که می شود فرصت پیش آمده را مغتنم شمرد و نمونه  بارز این امر زندانیانی هستند که  آیات قرآن را به این زیبایی تلاوت می نمایند و از فرصت پیش آمده بهره می برند.

رئیس دستگاه قضاء استان در بخش دیگر از سخنان خود خطاب به مسئولین و پرسنل شاغل در زندانها گفت: شرایط محیطی کار در زندان بسیار سخت است اما خداوند متعال ابتدا پیامبر عظیم شان اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) را مأمور اصلاح رفتار و کردار انسان ها نمود لذا شما نیز به پیروی  از دستورات و فرامین الهی از اینکه درکنار مددجویان قرار گرفتید میتوانید با رعایت اخلاق اسلامی به رسالت خود بنحو احسن خدمت نمایید .

رئیس کل داگستری استان , در پایان این مراسم ضمن بررسی مشکلات قضایی برخی زندانیان  ، بمناسبت بزرگداشت هفته قوه قضائیه  بنا به پیشنهاد جمشیدی مدیر کل زندانها به بیش از ۹۰۰ نفر از زندانیان واجد شرایط، مدت ده روز مرخصی اهدا نمود.

مدیر کل زندانهای استان نیز پس از مواجهه حضوری با زندانیان از تحویل  بسته های حمایتی  مواد غذایی به زندانیان اعزامی خبر داد.

درباره mohammadi

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content