صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / برگزاری دوره آموزش اخلاق اداری ویژه کارکنان و پرسنل وظیفه زندان تربت جام

برگزاری دوره آموزش اخلاق اداری ویژه کارکنان و پرسنل وظیفه زندان تربت جام

به گزارش روابط عمومی زندان تربت جام ؛ در راستای ارتقاء سطح دانش کارکنان و پرسنل وظیفه در حوزه اخلاق اسلامی و اداری ،  طی یک برنامه از پیش تعیین شده و به صورت هفته درمیان با دعوت از اساتید حوزه و دانشگاه نسبت به برگزاری دوره های آموزشی اقدام می گردد.

در دومین جلسه از این دوره های آموزشی از حجت الاسلام زاهدی ، ریاست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دعوت و کلاس آموزشی با حضور حداکثری کارکنان و پرسنل وظیفه برگزار گردید.

در ابتدای جلسه انتظاری ، مدیر زندان با اشاره به اینکه تلقی امانتدارانه از کار ، مسئولیت و انجام دادن امور ، اصلی اساسی در اخلاق است ؛ بیان داشت : اگر کارمند کار و مسئولیت را امانت بداند، بی گمان حرمت آن را پاس می دارد و تلاش می کند که بخوبی آن را پیش ببرد و بالنده سازد.

در ادامه حجت الاسلام زاهدی نیز در این جلسه با بیان اینکه اصل خدمتگزاری از اصول اساسی نظام اجتماعی است و فلسفه وجود نظام اداری، خدمتگزاری به مردم است و همه کارگزاران و کارکنان در تمام مراتب، خادمان مردمند.

وی این امر را به عنوان یک اصل در نظام اداری مطرح و افزود : مادامی که چنین احساسی وجود داشته باشد، کارگزاران و کارکنان نظام اداری با مردم رفتار مالکانه نخواهند داشت، بلکه جایگاه و موقعیت خود را نعمتی می دانند که وسیله خدمت به مردمان است   .

درباره mohammadi

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content