اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / بازدید های قضایی بمناسبت هفته قوه قضائیه از زندان مرکزی مشهد

بازدید های قضایی بمناسبت هفته قوه قضائیه از زندان مرکزی مشهد

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی مشهد ؛ همزمان با گرامیداشت هفته قوه قضائیه ، روسای دادسراهای حوزه های قضایی مشهد باتفاق بازپرسین و قضات دادگاه های حقوقی و کیفری از زندان مرکزی مشهد بازدید نمودند.

عبدی مدیر زندان مرکزی مشهد ضمن تأیید این خبر افزود:  بازدید قضات از زندان مشهد در جهت پیگیری امور زندانیان بوده و معاونین دادستان و قضات حوزه های قضایی نواحی ۲ و ۱۰ در این بازدید با زندانیان حوزه های خود از نزدیک دیدار و به سئوالات و درخواست های آنان رسیدگی  و همچنین در جهت رفع مشکلات زندانیان مساعدت هایی برابر با قوانین صورت گرفت .

لازم به ذکر است در گرامیداشت هفته قوه قضائیه،  دیدار مدیر نمایندگی ستاد دیه استان  با مدیر زندان مرکزی مشهد انجام شد .

عبدی مدیر زندان در دیدار با طوسی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان بر ضرورت همکاری بیشتر مددکاران زندان با ستاددیه تاکید نمود.

وی همچنین در دیدار با خوابنما مدیرعامل بنیاد تعاون استان بر گسترش کارگاه های اشتغال و تجهیز کارگاها و کارخانجات داخل زندان تاکید نمود.

مدیر زندان مرکزی مشهد درادامه افزود :  علاوه بر افزایش کمی و کیفی در توسعه کارگاه ها ،  اشتغال زایی و کسب درآمد زندانیان در طول مدت تحمل حبس در زندان بواسطه تأمین هزینه های زندگی خانواده های آنان  مدنظر می باشد ، لذا  افزایش اشتغال در زندان همراه با آموزش های فنی و حرفه ای می بایست صورت پذیرد که در این رابطه اداره کارآفرینی و اشتغال زایی زندان طرح های توسعه اشتغال زایی و حرفه آموزی ارائه داده و در حال بررسی کارشناسان می باشد.

وی در پایان گفتگو خود افزود : در هفته قوه قضائیه علاوه بر حضور گسترده قضات و مساعدت های ویژه ریاست کل دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب استان ، معاونت دادستان در امور زندانها بواسطه اعطای مرخصی به زندانیان شاهد برگزاری جلسات متعددی با دستگاه های حمایتی همچون حیات سرمد ، موسسه تعلیق و تخفیف مجازات بودیم ، امیدواریم رضایت خداوند متعال را دراین قبیل اقدامات بدست آورده باشیم .

درباره mohammadi

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content