اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / بازدید رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از زندان مرکزی مشهد

بازدید رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از زندان مرکزی مشهد

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی مشهد ؛هیئت نظامی متشکل از سردار کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح ، سردار ایزدخواه فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها ، سرهنگ بوستانی معاون پلیس پپیشگیری نیروی انتظامی خراسان رضوی، و جمعی از فرمانده هان ستاد نیروی انتظامی استان و فرمانده هان یگان حفاظت ادارات و زندانهای خراسان رضوی در معیت جمشیدی مدیر کل زندانهای خراسان رضوی و عبدی مدیر زندان از زندان مرکزی مشهد بازدید نمودند.

جمشیدی مدیر کل زندانهای خراسان رضوی بعنوان اولین سخنران این جلسه درابتدا ضمن عرض خیرمقدم وگرامیداشت شهدا و هفته قوه قضائیه گفت : توجه ویژه به سربازان وظیفه برابرسیاستهای سازمان زندانها و ستاد کل نیروهای مسلح از اهم برنامه ها و اولویت هایی است که به قوت در زندانها در حال اجرا می باشد، چرا که اعتقاد دارم سربازان وظیفه به عنوان یک ثروت و سرمایه ارزشمند در سازمان زندانها بوده که بخشی از امنیت زندانها مرهون تلاشهای شبانه روزی این عزیزان می باشد.

مدیر کل زندانهای خراسان رضوی در بخش دوم سخنان خود افزود: پس از بازدید های سردار کمالی از زندانهای کشور و گزارشات ارائه شده به سرلشکرباقری و مکاتبات ایشان به ریاست قوه قضائیه ، به نمایندگی از تمامی پرسنل یگان حفاظت زندانهای کشور از دکتر جهانگیرریاست سازمان زندانها و همچنین فرمانده یگان حفاظت  زندانهای کشور تقدیر و تشکر بعمل آمد که بنده به نوبه خودم از این اقدام تشکر مینمایم.

مقام ارشد زندانهای خراسان رضوی در ادامه از اقدامات صورت گرفته در بخش های مختلف فرهنگی ،تربیتی، آموزش های تخصصی نظامی و آمادگی جسمانی در یگان های حفاظت استان در سال ۹۷ و ۳ ماهه نخست سال ۹۸ گزارشی ارائه نمود.

وی در بخش پایانی سخنان خود از کاهش سربازان وظیفه در زندانهای کشور به خصوص خراسان رضوی خبر داد و آن را یکی از دغدغه های مهم دانست و با توجه به حجم جمعیت کیفری و ماموریت های سازمانی توجه ویژه را نسبت به این امر خواستار شد.

سردار کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح دیگر سخنران این جلسه نیزدر ابتدا از سردار ایزدخواه  و جمشیدی مدیر کل زندانهای استان و مسئولین زندان مرکزی مشهد که شرایط این بازدید را فراهم نمودند قدردانی نمود.

وی اهمیت حضور سربازان وظیفه در نیروهای نظامی و یگان های حفاظت ادارات را بسیار مهم ارزیابی و بر رسیدگی به وضعیت آنها بعنوان بخشی از بدنه نیروهای نظامی تاکید نمود.

رئیس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح قدرت نظامی  ایران را یکی از افتخارات برشمرد و اظهار داشت: بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) اگر قدرت نظامی ما نبود دشمنان ایران اسلامی یک لحظه نیز درنگ نمیکردند ، شجاعت و قدرت الهی نیروهای نظامیست  که همه نقشه های و توطئه های شوم دشمنان را نقش برآب میکند.

سردار کمالی خطاب به سربازان وظیفه گفت: احترام به قوانین و سلسه مراتب را یکی از وظایف اصلی خود بدانید و در هرماموریتی که بشما واگذار میشود نهایت دقت و هوشیاری را  داشته باشید و در مقابل ، خطاب به مسئولین و فرمانده هان تاکید نمود : رسیدگی به امور سربازان را یکی از وظایف مهم بدانید  چراکه سربازان وظیفه  همانند دیگر نیروهای نظامی میبایست حائز احترام باشند و هیچ تفاوتی از جهت رعایت اخلاق اسلامی و احترام با یک مقام ارشد ندارند.

وی اولین دستور فرمانده کل قوا حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) را  رسیدگی به امور سربازان بعنوان یکی از سرمایه های نیروی انسانی عنوان کرد وکلیه فرماند هان را در به این امر توصیه نمود.

وی همچنین ضمن یاداشتی در دفتر یادمان هدف از بازدید خود را پیگیری نحوه اجرای فرامین فرماندهی کل قوا در ۸ محور: مدیریت بر سرمایه انسانی سرباز ، استفاده بهینه از خدمت کارکنان وظیفه ، نگهداشت سرباز،رفتار با کارکنان وظیفه ،مهارت آموزی و توان مندی سرباز ،اوقات فراغت کارکنان وظیفه ،ابتکار و خلاقیت و نوآوری و همچنین شأن و منزلت سربازی عنوان نمود.

تقدیر از سربازان نمونه زندانهای استان که در بخش های مختلف فرهنگی ،ورزشی، ماموریت های نظامی نیز دیگر برنامه این بازدید بود.

در ادامه سردار کمالی باتفاق سردار ایزدخواه پس از اقامه نماز در جمع سربازان وظیفه قرار گرفتند و به سئوالات و مشکلات آنان رسید گی نمودند.

نشست فرماند هان با رئیس اداره نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح نیز پایان بخش این بازدید در زندان مرکزی مشهد بود.

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content