صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / بازدید مدیر کل زندانهای خراسان رضوی از زندان مرکزی مشهد و دیدار با رئیس حوزه قضایی نظارت بر زندانها

بازدید مدیر کل زندانهای خراسان رضوی از زندان مرکزی مشهد و دیدار با رئیس حوزه قضایی نظارت بر زندانها

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی مشهد ؛ جمشیدی مدیر کل زندانهای خراسان رضوی از زندان مرکزی مشهد بازدید نمود.

مدیرکل زندانهای استان در معیت عبدی مدیر زندان ، پس از بازدید از بخش های مختلف زندان با حضور در اداره قضایی از نزدیک روند بایگانی مکاتبات قضایی و اسکن پرونده ها را بررسی نمود.

در این بازدید استفاده مفید از فضای فیزیکی در جهت آموزش پرسنل و بکارگیری از تکنولوژی در جهت مکانیزه نمودن پرونده های قضایی زندانیان از نکات مورد تأکید مدیر کل زندانها بود.

جمشیدی ، جایگزینی فضای فیزیکی بایگانی پرونده ها را در جهت آموزش پرسنل متذکر شد و گفت: با توجه به حجم پرونده ها درزندان مشهد تلاش نمایید تا هرچه سریعتر پرونده ها مکانیزه شود.

مدیر کل زندانهای استان سپس از ابنیه مرکز آموزش منطقه ۶ کشور بازدید و بر تجهیز مرکز آموزش و ضرورت ایجاد مکانی در شأن و منزلت استان خراسان رضوی وشهر مشهد به عنوان پایتخت معنوی ایران که میزبان زائران حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (ع ) می باشد ، تأکید نمود.

وی در پایان بازدید خود از زندان ، باتفاق عبدی ، با حضور در دفتر کار دهقان معاون دادستان در امور زندانها از زحمات ایشان قدردانی نمود.

همچنین جمشیدی، از سرپرست حوزه قضایی نظارت بر زندان خواست ، تا نسبت به خانواده های زندانیانی که بعضاً درخواست هایی از قبیل مرخصی و ملاقات  دارند ، برابر مقررات ، از رأفت اسلامی خود استفاده نمایند.

درباره mohammadi

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content