اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / اجرای تست سلامت پرسنل و زندانیان در زندان مرکزی مشهد

اجرای تست سلامت پرسنل و زندانیان در زندان مرکزی مشهد

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی مشهد ؛ با هماهنگی صورت گرفته با مرکز بهداشت خراسان رضوی یک مرحله تست سلامت از پرسنل و زندانیان  متقاضی صورت گرفت.

عبدی مدیر زندان مرکزی مشهد سلامت جسمی پرسنل را حائز اهمیت دانست و گفت : حضور با نشاط پرسنل در محل کار  یکی از راههای دستیابی به اهداف بلند سازمانی در جهت اصلاح و تربیت می باشد ، ضمن اینکه شرایط سخت کار در زندان مسئولین را ملزم به حفظ سلامت جسمی و روحی پرسنل می نماید.

وی در ادامه افزود : کلیه زندانیان در بدو ورود مورد معاینه تیم پزشکی در زندان قرار گرفته و پس از معاینات دقیق پزشکی و روانشناسی در صورت هرگونه بیماری به بهداری زندان معرفی و مورد مداوا قرار می گیرند . درحین تحمل حبس نیز با انجام این قبیل آزمایشات میتوان در کشف بیماری های جدید کمک نمود .

در ادامه با هماهنگی های صورت گرفته، دو تیم متشکل از پزشکان و پرستاران دانشکده علوم پزشکی مشهد جهت انجام تست فشار خون و همچنین اهداء خون در زندان مشهد حاضرشدند .

عبدی ، آزمایشات دوره ای سلامت و برگزاری کوهپیمایی خانوادگی را از دیگر برنامه‌های اجرایی جهت حفظ سلامت پرسنل عنوان نمود و بیان کرد : در نظر داریم برنامه های مدونی در این راستا در زندان مشهد اجرا نماییم.

لازم به ذکر است در این دوره تعداد ۳۳۰ نفر از پرسنل و ۶۷۵ نفر از مددجویان مورد معاینات پزشکی قرار گرفتند و تعداد ۱۲۰ نفر از پرسنل با اهداء خون خود به هموطنان نیازمند یاری رساندند.

درباره mohammadi

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content