صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / اجرای تست سلامت پرسنل و زندانیان در زندان مرکزی مشهد

اجرای تست سلامت پرسنل و زندانیان در زندان مرکزی مشهد

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی مشهد ؛ با هماهنگی صورت گرفته با مرکز بهداشت خراسان رضوی یک مرحله تست سلامت از پرسنل و زندانیان  متقاضی صورت گرفت.

عبدی مدیر زندان مرکزی مشهد سلامت جسمی پرسنل را حائز اهمیت دانست و گفت : حضور با نشاط پرسنل در محل کار  یکی از راههای دستیابی به اهداف بلند سازمانی در جهت اصلاح و تربیت می باشد ، ضمن اینکه شرایط سخت کار در زندان مسئولین را ملزم به حفظ سلامت جسمی و روحی پرسنل می نماید.

وی در ادامه افزود : کلیه زندانیان در بدو ورود مورد معاینه تیم پزشکی در زندان قرار گرفته و پس از معاینات دقیق پزشکی و روانشناسی در صورت هرگونه بیماری به بهداری زندان معرفی و مورد مداوا قرار می گیرند . درحین تحمل حبس نیز با انجام این قبیل آزمایشات میتوان در کشف بیماری های جدید کمک نمود .

در ادامه با هماهنگی های صورت گرفته، دو تیم متشکل از پزشکان و پرستاران دانشکده علوم پزشکی مشهد جهت انجام تست فشار خون و همچنین اهداء خون در زندان مشهد حاضرشدند .

عبدی ، آزمایشات دوره ای سلامت و برگزاری کوهپیمایی خانوادگی را از دیگر برنامه‌های اجرایی جهت حفظ سلامت پرسنل عنوان نمود و بیان کرد : در نظر داریم برنامه های مدونی در این راستا در زندان مشهد اجرا نماییم.

لازم به ذکر است در این دوره تعداد ۳۳۰ نفر از پرسنل و ۶۷۵ نفر از مددجویان مورد معاینات پزشکی قرار گرفتند و تعداد ۱۲۰ نفر از پرسنل با اهداء خون خود به هموطنان نیازمند یاری رساندند.

درباره m mohammadi

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*