اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / آزادی زندانیان توسط خادمین بارگاه منور حضرت ثامن الحجج علی ابن موس الرضا(ع) از زندان مرکزی مشهد

آزادی زندانیان توسط خادمین بارگاه منور حضرت ثامن الحجج علی ابن موس الرضا(ع) از زندان مرکزی مشهد

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی مشهد؛با حضور بیش از ۱۰۰ نفر از خادمین آستان قدس رضوی تعداد ۳۰ نفراز زندانیان طی مراسمی از زندان آزاد شدند.

عبدی مدیر زندان مرکزی مشهد دراین رابطه گفت :همانند سنوات گذشته ، در دهه کرامت و در آستانه میلاد امام هشتم ، امام مهربانی ها ، زندان مشهد بار دیگر با حضور خادمین بارگاه منور امام رضا(ع) عطرآگین که این حضور معنوی و باشکوه ، موجبات آزادی تعدادی از زندانیان را فراهم نمود.

عبدی در این مراسم،  پس از خیرمقدم به خادمین امام رضا(ع) و جمشیدی مدیر کل زندانهای خراسان رضوی که بهمراه جمعی از معاونین و روسای ستادی وهیئت امنای ستاد دیه استان دراین مراسم حضور داشتند ،از اقدامات فرهنگی و تربیتی جهت زندانیان ،گزارش مختصری ارائه و از خادمین امام هشتم که زمینه آزادی تعدادی از زندانیان و همچنین موجبات بازگشت آنان به آغوش خانواده های خود را فراهم نمودند  قدردانی نمود.

در بخش دیگر این مراسم ، پرچم عطرآگین بارگاه امام مهربانی ها پس از ادای احترام ، توسط خادمین امام رضا(ع) به داخل اندرزگاهها انتقال داده شد و دلهای زیادی از مشتاقان امامت و ولایت  را لبریز از احساس و دلتنگی نمود.

در پایان این مراسم ،تعدادی از زندانیان که توسط خادمین زمینه آزادی آنان فراهم شده بود، از زندان آزاد و به آغوش خانواده های درانتظار خود بازگشتند .

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content