صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / بازدید مدیرکل زندانهای خراسان رضوی از زندان سبزوار

بازدید مدیرکل زندانهای خراسان رضوی از زندان سبزوار

جمشیدی مدیرکل زندانهای خراسان رضوی به همراه کاظمی رئیس اداره حفاظت اطلاعات و اشجع نماینده امور عمرانی مدیرکل از پروژه در حال احداث زندان شهرستان سبزوار بازديد و از نزديك در جريان ساخت اين پروژه قرار گرفتند.

جمشیدی در بازديد از پروژه در حال احداث این شهرستان در جریان موانع و مشكلات ساخت این پروژه قرار گرفت و پس از جلسه با پیمانکار مربوطه دستورات لازم را صادر نمود.

در ادامه مدیرکل زندانهای خراسان رضوی جهت بررسی وضعیت فعالیت های اصلاحی، تربیتی زندان سبزوار به اتفاق هیئت همراه وارد زندان سبزوار شده و بلافاصله در جلسه پرسش و پاسخ که با حضور حداکثری همکاران در محل نمازخانه زندان برگزار شده بود شرکت نمود.

در ابتدای این دیدار بسکابادی ضمن عرض خیر مقدم به مدیر کل زندانهای خراسان رضوی و هیئت همراه گزارشی از وضعیت موجود زندان، اقدامات امنیتی، عملکرد و فعالیت های صورت گرفته در مسیر اصلاح و تربیت مجرمین(فرهنگی، آموزشی، اشتغال، حرفه آموزی، کاهش جمعیت کیفری و … ) ارائه نمود.

سپس همکاران اداره زندان مشکلات خود را در زمینه های مختلف مطرح و جمشیدی ضمن گوش فرا دادن به مسائل آنان  راهکارهایی را درجهت رفع مشکلات مطرح شده کارکنان ارائه نمود.

جمشیدی در سخنانی اهمیت سرمایه انسانی و توجه به امر ورزش را برای پرسنل ضروری دانسته و از آنان خواست که با انگیزه لازم و کافی در محل کار حضور یابند.

مدیر کل زندانهای استان افزود: مهم است که واژه امنیت را در یک کلمه معنا نکنیم و پس از اینکه امنیت و حفاظت را در سرلوحه کار قرار داده به امورات اصلاحی و تربیتی بپردازیم.

وی ضمن تاکید بر اجرای اولویت های ده گانه سازمان برای کارکنان گفت: ان شاء الله با اقدامات فرا رو در کاهش جمعیت کیفری بتوانیم به رتبه خوبی در کشور دست یابیم.

پس از این جلسه ، مدیر کل زندانهای استان و هیئت همراه از قسمت های مختلف بند مرکزی بازدید و با تعداد زیادی از مددجویان عرض حضوری داشتند.

در پایان جمشیدی ضمن تشکر از تمامی اقدامات انجام شده در جهت زیبا سازی زندان، خواستار کار بر روی تفکر زندانیان و نیز بسیج مددکاران در رسیدگی  به تقاضا های مددجویان شد.

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content