اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / بازدید معاون سازمان برنامه و بودجه کشور و رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی از زندان مرکزی مشهد

بازدید معاون سازمان برنامه و بودجه کشور و رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی از زندان مرکزی مشهد

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی مشهد ؛ پوراصغری معاون امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور بهمراه جمشیدی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی از زندان مرکزی مشهد بازدید نمودند.


جمشیدی مدیر کل زندانهای خراسان رضوی،  عبدی مدیر زندان مرکزی مشهد وکاظمی رئیس اداره حفاظت و اطلاعات استان ، در این بازدید معاون سازمان برنامه و بودجه کشور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان را همراهی میکردند.


در این بازدید جمشیدی مدیر کل زندانهای خراسان رضوی کمبود نیروی انسانی در راستای وظایف و مأموریت هایی که به عهده زندانها نهاده شده را بسیار حائز اهمیت دانست.

وی همچنین کمبود اعتبار جهت تکمیل پروژه زندان های استان، علی الخصوص ترمیم و بازسازی سیستم های تأسیساتی و ساختمانی در زندان مشهد را یکی از دغدغه های مهم دانست و نیاز به تخصیص اعتبار  جهت رفع مشکلات  ابنیه زندان  مشهد را خواستار شد.

پوراصغری معاون امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه وبودجه کشور در پایان بازدید نیز، از مجموعه اقدامات و تلاشهایی که  در جهت اصلاح و تربیت زندانیان در حال انجام می باشد قدردانی نمود.

درباره mohammadi

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content