اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / بازدید مدیرکل زندانهای خراسان رضوی از زندان تایباد

بازدید مدیرکل زندانهای خراسان رضوی از زندان تایباد

به گزارش روابط عمومی زندان تایباد ؛ جمشیدی مدیرکل زندانهای استان به همراه کاظمی رئیس حفاظت و اطلاعات اداره کل زندانها و اشجع نماینده وی در امور عمرانی ، از قسمت های مختلف زندان  تایباد بازدید و سپس در جلسه پرسش و پاسخ با پرسنل زندان در محل نمازخانه زندان شرکت نمودند.

درابتدای جلسه بیات ، رئیس زندان ، ضمن عرض خیر مقدم به ارائه گزارش مبسوطی از نحوه اجرای برنامه های ، فرهنگی و اصلاحی و تربیتی ، میزان آمار ورودی زندانیان و خدمات ارائه شده به آنان درزمان تحمل حبس در زمینه های مختلف آموزشی ، بهداشتی و . . . پرداخت .

مدیر کل زندانهای استان در جمع پرسنل زندان تایباد با اشاره به اهمیت ارتقای امنیت در زندانها که جزء اولویتهای دهگانه سازمان می باشد استفاده ازتمامی ظرفیتهای موجود در سایه همدلی ، همفکری ، هم اندیشی ، اعتماد و اعتقاد به همدیگر در جهت رشد مجموعه و نیل به اهداف سازمانی به عنوان مجموعه واحد و بدور از حاشیه پردازی را خواستار شد.

وی همچنین کار در زندان را سخت و طاقت فرسا دانست و بیان داشت فعالیت در عرصه زندانبانی باعشق و علاقه و خدمت صادقانه به افراد آسیب دیده و خانواده های آنان موجبات خشنودی خدا و خشنودی آقا امام رضا (ع) را فراهم می نماید.

جمشیدی زندان تایباد را زندانی آرام با امنیت پایدار دانست و بیان کرد : کمبود تجهیزات ، امکانات و محدویت فضا سختی کار را دو چندان میکند ولی در زندان تایباد با مدیریت عملیاتی و بروز رئیس زندان و وجود نیروهای خوب و توانمند اقدامات خوبی صورت گرفته که نتیجه آن را ما در میدان عمل شاهد هستیم و هیچگونه نگرانی از این بابت نداریم .

وی در ادامه ، مدیریت در زندان را مدیریت بحران دانست و متذکر شد یک مدیریت اداری سالم در زمان بحران فارغ از نوع مسئولیت با هماهنگی ، تعامل و تشریک مساعی بحران را حل می نماید .

جمشیدی برتوجه هرچه بیشتر به نیروی انسانی موجود اعم از کارکنان و پرسنل وظیفه در زمینه توانمند سازی و آگاه سازی تأکید و افزود:با توجه به سختی کار در زندان باید از سلامت جسمی و روانی خود مراقبت نماییم.

سپس در ادامه همکاران اداره زندان مشکلات خود را در زمینه های مختلف مطرح نمودند و جمشیدی ضمن گوش فرا دادن به مسائل آنان راهکارهایی را در جهت رفع مشکلات مطرح شده کارکنان ارائه نمود.

مدیرکل زندانهای خراسان رضوی در ادامه ضمن بازدید ازتمامی اماکن ، ابنیه و اندرزگاه های زندان در جمع مددجویان حضور یافت ، همچنین با حضور در پروژه زندان جدید از نزدیک روند پیشرفت فیزیکی پروژه را مورد بازدید قرار داده و دستوراتی را در خصوص توسعه و تقویت فعالیّت های مذکور صادر نمود.

درباره mohammadi

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content