اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / آزادی قدیمی ترین مددجوی كانون اصلاح وتربيت خراسان رضوی با کمک خیرین

آزادی قدیمی ترین مددجوی كانون اصلاح وتربيت خراسان رضوی با کمک خیرین

محمد که در آغازین روزهای نوجوانی و در یک درگیری ناخواسته بعنوان قاتل دستگیر و روانه کانون اصلاح و تربیت مشهد شده بود پس از شش سال با پیگیری مددکاران کانون اصلاح و تربیت و پرداخت دیه توسط خیرین و اخذ رضایت از خانواده مقتول از بند آزاد شد.

فرشته مقدم سرپرست کانون اصلاح و تربیت با تأیید این خبر گفت : این مددجو با پیگیری مستمر همکاران واحد مددکاری کانون وبا توجه به حسن اخلاق ورفتار و کسب مهارت در زمینه حرفه های فنی و ورزشی در مدت تحمل حبس و مذاکرات صورت گرفته با قاضی پرونده سرانجام با جمع آوری مبلغ ۳۰۵ میلیون تومان از طرف خیرین گمنام استان های اصفهان و خراسان رضوی پس از اخذ رضایت همزمان با سالروز تولدش  از بند حبس آزاد و به کانون گرم خانواده بازگشت .

شایان ذکر است مددجوی یاد شده در دوران اقامت خود حرفه هایی از قبیل آرایشگری درجه یک , برق صنعتی , ساخت اجسام سخت با آلومینیوم و … و همچنین وزرش هایی از قبیل کشتی , فوتسال , والیبال , پینگ پنگ , هاکی و … را به صورت حرفه ای آموزش دیده است .

در پایان خیرین حاضر از فرشته مقدم سرپرست کانون و پرسنلی که در امر آزادی مددجو فوق سهیم بودند با اهداء گل و تقدیر نامه مراتب تشکر خود را اعلام داشتند .

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content