اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / دیدار سرپرست اردوگاه چناران با رئیس اداره فنی و حرفه ای و تأکید بر آموزش مهارت های شغلی زندانیان

دیدار سرپرست اردوگاه چناران با رئیس اداره فنی و حرفه ای و تأکید بر آموزش مهارت های شغلی زندانیان

به گزارش روابط عمومی اردوگاه چناران ؛ با هدف توسعه فعالیت های فنی و حرفه ای و به منظور گسترش همکاری های فی ما بین دو مجموعه اولین جلسه مشترک با حضور رئیس اداره فنی و حرفه ای شهرستان و سرپرست اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان برگزار شد.

در این دیدار اسماعیل زادگان سرپرست اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی با تقدیر و تشکر از حضور رئیس اداره فنی و حرفه ای و جمعی از مسؤولین و مربیان اظهار داشت: آموزش های فنی و حرفه ای یکی از اولویت های مهم سازمان زندان ها می باشد لذا ما از هر اقدامی که منجر به توانمند سازی زندانیان شود استقبال می کنیم زیرا این آموزشها باعث ایجاد تبحر در مددجویان شده و همین امر منجر به کاهش بازگشت مجدد زندانیان و اشتغال مولد و پایدار پس از آزادی آنها می گردد.

سرپرست اردوگاه با اشاره به اهمیت رعایت حقوق شهروندی زندانیان وحفظ کرامت انسانی آنان خاطرنشان کرد: توسعه برنامه های آموزشی به ویژه فراهم سازی زمینه آموزش مهارت های اساسی زندگی و مهارت های شغلی زندانیان شاخصه­ ی اصلی نظام زندانبانی اسلامی است.

کاکایی رئیس اداره فنی و حرفه ای شهرستان نیز گفت : این مرکز در سال ۹۸ که سال رونق تولید ملی نام گرفته در جهت گسترش فعالیت های اشتغال زا و آموزش و برگزاری دوره­ های مختلف برای زندانیان با تمام توان تلاش خواهد نمود.

رئیس اداره فنی و حرفه ای در ادامه  بر سرمایه­ گذاری در طرح­ هایی که منجر به تولید می­شوند تأکید کرد.

سرپرست اردوگاه در پایان خاطر نشان کرد: اداره فنی و حرفه ای طرح­ هایی را که منجر به توسعه می­شود، ارائه تا پس از مطالعه و بررسی با مسؤول ستاد اقتصادی تصمیم ­گیری شود.

درباره mohammadi

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content