اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / اعطاء سه تا پنج روز مرخصی تشویقی به نفرات برتر مسابقات روزنامه دیواری زندان تربت جام

اعطاء سه تا پنج روز مرخصی تشویقی به نفرات برتر مسابقات روزنامه دیواری زندان تربت جام

با حضور معاون دادستان و اعضاء شورای طبقه بندی از نفرات برتر مسابقه روزنامه دیواری تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی زندان تربت جام ،  مسابقه روزنامه دیواری با عنوان امام مهربانی با شناخت نفرات  و تیم های برتر به کار خود پایان داد .

انتظاری مدیر زندان با اعلام این خبر اظهار داشت : در راستای اجرای برنامه های فرهنگی و هنری درزندان و پرنمودن اوقات فراغت زندانیان به بهترین نحو ممکن یکدوره مسابقه روزنامه دیواری با عنوان امام مهربانی با حضور ۲۵۰ نفر از زندانیان در محل اندرزگاه شماره یک زندان برگزار گردید که با استقبال خوبی از سوی مددجویان همراه گردید.

وی افزود : در این مسابقات که به همت اداره فرهنگی زندان انجام شد زندانیان دل نوشته های خود به امام رضا (ع) را در غالب شعر ، دکلمه ، مقاله و طراحی های بسیار زیبا به رشته تحریر و تصویر در آوردند.

از نکات قابل توجه در این مسابقات ارادات وصف ناشدنی مددجویان اهل تسنن به امام رضا (ع) بود که در نوع خود قابل توجه می نمود در پایان با نظر حجت الاسلام جعفریان قاضی ناظربرزندان و اعضاء شورای طبقه بندی به نفرات برتر ۳ تا ۵ روز مرخصی تشویقی اعطاء گردید که در مجموع ۷۱ روز مرخصی به نفرات برتر اعطاء گردید %

درباره روابط عمومی

Skip to content