اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / بازدید سرزده رئیس دادگستری، دادستان و قضات حوزه قضایی شهرستان تربت حیدریه از زندان

بازدید سرزده رئیس دادگستری، دادستان و قضات حوزه قضایی شهرستان تربت حیدریه از زندان

به گزارش روابط عمومی زندان شهرستان تربت حیدریه ؛ مسرور ریاست دادگستری شهرستان در بازدید از زندان تربت حیدریه عنوان داشت خوشبختانه تعامل خوبی بین زندان و مراجع قضایی در راستای کاهش جمعیت کیفری وجود دارد واین تعامل ارزشمند است.

وی در ادامه افزود : دستورالعمل رئیس قوه قضائیه گامی اساسی به منظور کاهش چشمگیر جمعیت کیفری زندان‌هاست و در کنار هم بودن دستگاه قضا و زندان  بسیار با اهمیت و ضامن اجرای آن است و تمام پشتیبانی های لازم از اقدامات زندان صورت خواهد پذیرفت.

مسرور با بیان اینکه بازدیدهای قضات اثر مستقیم بر تسریع روند رسیدگی به پرونده قضایی دارد افزود : با هماهنگی های لازم ،  بازدید های منظم و  دوره ای  از زندان  با حضور قضات  جهت تسریع در رسیدگی پرونده زندانیان از زندان صورت می پذیرد.

همچنین عابدینی ، دادستان شهرستان  با بیان اینکه از قضات می خواهیم تا جایی که امکان پذیر است، از معرفی افراد با جرائم سبک به زندان خودداری نمایند زيرا اين امر ما را به هدف كاهش جمعيت كيفري زندانها نزديك مي كند.

باقریان ، معاون زندان تربت حیدریه نیز ضمن خیر مقدم به مسئولین  و قضات دستگاه قضایی شهرستان  افزود : تعامل خوب زندان  و قضات موجب شده است تا برنامه ی اثر بخش کاهش جمعیت کیفری در راستای کاهش آسیبهای فراروی زندان به تحقق رسیده و این مهم با حضور  قضات دادگاه ها در زندان و رسیدگی به مشکلات قضایی مددجویان انجام خواهد پذیرفت.

درباره روابط عمومی

Skip to content