اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / دیدار رئیس کتابخانه عمومی شهرستان تایباد با رئیس زندان

دیدار رئیس کتابخانه عمومی شهرستان تایباد با رئیس زندان

به گزارش روابط عمومی زندان تایباد ؛ سالاری ، رئیس کتابخانه عمومی شهرستان تایباد با بیات رئیس زندان تایباد دیدار و ضمن تشکر از نگاه مثبت مسئولین زندان در ترویج و تأمین کتاب و کتابخوانی بین مددجویان بیان داشت : فعالیتهای زندان در عرصه کتاب و کتابخوانی گام مؤثری در توسعه وترویج فرهنگ مطالعه داشته و  باعث ایجاد انگیزه  وترویج آگاهی و آرامش در زندان گردیده است .

بیات ، رئیس زندان با اشاره به اهمیت کتاب و کتابخوانی اظهار داشت : غنی سازی اوقات فراغت زندانیان با کتاب و کتابخوانی راهی است که می توان به وسیله آن آسیب های اجتماعی را در زندان کاهش داد.

وی در ادامه فعالیت در حوزه کتاب و کتابخوانی را از افتخارات زندان عنوان کرد و با بیان اینکه ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی یکی از رسالت های مهم هر دستگاه، نهاد و ارگانی است خاطرنشان کرد: با برگزاری برنامه های فرهنگی متنوع در سطح کتابخانه زندان توانسته است مدجویان را علاقمند به کتاب و کتابخوانی نمایند.

رئیس زندان تایباد افزود: یکی از برنامه های کتابخوانی سال ۱۳۹۸ در زندان تایباد غنی سازی کتب کتابخانه متناسب با سواد زندانیان است.

بیات سپس در ادامه گفت : با همکاری نهاد کتابخانه های عمومی کتبی که مورد استقبال زندانیان قرار می گیرد توسط کتابخانه های سطح شهر به کتابخانه زندان  اضافه می گردد .

درباره روابط عمومی