صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / دیدار چهره به چهره جمشیدی مدیر کل زندانهای خراسان رضوی با زندانیان زندان کاشمر

دیدار چهره به چهره جمشیدی مدیر کل زندانهای خراسان رضوی با زندانیان زندان کاشمر

به گزارش روابط عمومی زندان کاشمر ؛ در ابتدای این دیدار شاکری سرپرست زندان ، ضمن عرض خیر مقدم به جمشیدی مدیر کل زندانهای خراسان رضوی و هیأت همراه ، گزارشی از وضعیت عملکرد زندان اعم از اقدامات قضایی ، مددکاری و کارهای انجام شده در خصوص زیبا سازی تمامی اندرزگاه ها ، فضای آسایشگاه پرسنل وظیفه و برنامه تغییر ساختار فیزیکی پوسته داخلی زندان ارائه نمود.

سپس جمشیدی مدیرکل زندان های خراسان رضوی در معیت رئیس اداره حفاظت اطلاعات و شاکری در بازدیدی چند ساعته از تمامی قسمت های زندان ، اندرزگاه ها ، کارگاه های حرفه آموزی ، صنایع دستی ، خیاطی و … از نزدیک بازدید و بصورت چهره به چهره با زندانیان به گفتگو پرداخته و دستورات لازم در خصوص درخواست های قضایی آنان را صادر نمودند .

جمشیدی در بازدید از کارگاه های صنایع دستی و خیاطی زندان با زندانیان شاغل در کارگاه ها گفتگو و نحوه کار و میزان درآمد آنان را مورد بررسی قرار داده و در جهت ترغیب و تشویق زندانیان به اشتغال سخنانی را ایراد نمود .

از دیگر اقدامات صورت گرفته در این بازدید ، دیدار صمیمی با پرسنل زندان و استماع درخواست های آنان بود .

جمشیدی در جمع پرسنل زندان کار سخت زندانبانی و خدمت به زندانیان و خانواده آنان را توفیق الهی دانست ، سپس ضمن بازدید از آسایشگاه پرسنل وظیفه و تشکر از بهسازی و زیبا سازی انجام شده در جلسه ای صمیمی با سربازان به گفتگو پرداخت .

در پایان مدیرکل زندانهای خراسان رضوی  از اقدامات صورت گرفته در جهت کنترل و پیشگیری بحث مواد مخدر ، بهسازی و زیبا سازی زندان و وجود فضای صمیمی در بین همکاران تقدیر و تشکر نمود .

درباره روابط عمومی

Skip to content