اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / کارگاه آموزش تحلیل محتوای منابع آموزشی و آموزش های نوین الکترونیکی روسای مراکز آموزش سازمان زندانهای کشور به میزبانی اداره کل زندانهای خراسان رضوی

کارگاه آموزش تحلیل محتوای منابع آموزشی و آموزش های نوین الکترونیکی روسای مراکز آموزش سازمان زندانهای کشور به میزبانی اداره کل زندانهای خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی مشهد ؛اداره کل زندانهای خراسان رضوی به نمایندگی از مرکز آموزش منطقه ۶ سازمان زندانهای کشور مستقر در خراسان رضوی میزبان روسا وکارشناسان مراکز آموزشی سازمان زندانهای کشور بود.

پاکیده معاون آموزشی بهمراه کارشناسان حوزه معاونت آموزشی سازمان زندانهای کشوردراین کارگاه آموزشی حضور داشتند.

جمشیدی مدیر کل زندانهای خراسان رضوی درابتدای این جلسه ضمن خوش آمدگویی به معاونت آموزشی سازمان زندانهای کشور و تمامی روسا و کارشناسان مراکز آموزش زندانهای کشور ، نکاتی را در بحث اهمیت آموزش در راستای اهداف عالیه سازمان زندانها بیان نمود.

مدیرکل زندانهای خراسان رضوی رشد و شکوفایی در هر سازمان را داشتن ابزارهای لازم از قبیل  ، (نیروی انسانی ، اماکن، و اعتبارات) آموزش های مستمر همگام با پیشرفت علم در جهان علمی امروز بیان نمود.

جمشیدی از کارشناسان و روسای مراکز آموزش زندانهای کشور خواست تا با درنظر داشتن نیازهای سازمان در بخش های گوناگون همواره بعنوان یک مرکز فرماندهی در کنار مدیران ، با هدایت نیروی انسانی به سمت آموزش های نوین در بخش های مختلف یاری رسانند.

وی با مناسب ارزیابی نمودن عملکرد مراکز آموزش در زندانهای کشور گفت :  با توجه به سرعت افزایش علم در جهات گوناگون آموزش در زندانها کافی نیست لذا بعنوان مدیران عملیاتی در زندانها کشور از کارشناسان تقاضا داریم  تا دراین زمینه تلاش مضاعفی را داشته باشند.

مدیر کل زندانهای خراسان رضوی ، پیشرفت در بخش های مختلف از قبیل اشتغال و حرفه آموزی ، امور فرهنگی و تربیتی ، مشاوره و رواندرمانی ،خدمات مددکاری و بهداشت و درمان را در زندانها مقرون این آموزش ها دانست اما نیاز سازمان را بیشتر از قبل اعلام نمود چراکه سنجش رشد و پیشرفت در هر سازمان در گرو ارائه خدمات نوین آموزشی در آن سازمان می باشد.

وی در بخش دیگر از سخنان خود با مهم ارزیابی کردن آموزش در داخل زندانها گفت:

برگزاری کارگاه های آموزشی در داخل زندانها به لحاظ مشاهده میدانی از نتایج حاصله بسیار مفید است. امیدواریم در این زمینه تلاش ببیشتری صورت گیرد.

جمشیدی در پایان سخنان خود با تشکراز حضور  روسا و کارشناسان مراکز آموزش زندانهای کشور، آرزوی توفیق خدمت را از خداوند متعال برای همه خدمتگذاران به نظام مقدس جمهوری ا سلامی ایران خواستار شد.

لازم به ذکر است این کارگاه آموزشی بمدت ۳ روزاز تاریخ ۱۲ مرداد ماه با حضور اساتید دانشگاه در هتل سی برگ مشهد مقدس  به میزبانی اداره کل زندانهای خراسان رضوی در حال برگزاریست.

درباره روابط عمومی

Skip to content