صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / جمشیدی مدیرکل زندانهای خراسان رضوی : روابط عمومی در زندانها باید به عنوان یک شبکه هوشیارمبتنی بر صداقت ، راستگویی و حرکت در مدار قانون عمل نماید

جمشیدی مدیرکل زندانهای خراسان رضوی : روابط عمومی در زندانها باید به عنوان یک شبکه هوشیارمبتنی بر صداقت ، راستگویی و حرکت در مدار قانون عمل نماید

نشست صمیمی هم اندیشی جمشیدی مدیرکل زندانهای استان خراسان رضوی با مسئولین روابط عمومی زندانها به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد.

در این نشست جمشیدی ضمن عرض خیرمقدم به مسئولین روابط عمومی زندانها در خصوص نقش روابط عمومی در دستگاهها گفت : روابط عمومی نقش مغز متفکر،زبان گویا و گوش شنوا را در هر دستگاه ایفا می نماید.

وی افزود : روابط عمومی مانند یک پل ارتباطی و دوسویه امین هم در بحث اطلاع رسانی و نیز اطلاع یابی به بیان عملکرد و خصوصیات دستگاه می پردازد.

مدیرکل زندانهای خراسان رضوی عملکرد روابط عمومی در زندانها را مانند یک شبکه هوشیار مبتنی بر صداقت ، راستگویی و حرکت در مدار قانون عنوان و بر ضرورت پرهیز از حاشیه ها که مشکلاتی را برای هر مجموعه ایجاد می نماید تأکید نمود.

وی با بیان تأکیدات ریاست سازمان زندانها در بحث اطلاع رسانی از وضعیت خانواده زندانیان بر ضرورت استعدادیابی و استفاده از گروه های هنری برای این مهم با رعایت اصول طبقه بندی و حفاظتی اشاره نمود.

جمشیدی با اشاره به اینکه روابط عمومی باید شجاعانه و مقتدرانه در جهت رفع نواقص مجموعه قدم بردارد افزود : توجه به افکار عمومی و شفاف سازی خدمات و و ظایف سازمان زندانها برای رسانه ها و مردم و همچنین به تصویر کشیدن خدمات زندانبانی از جمله فعالیت های روزانه مبتنی بر محور قرآن و نماز شامل مهمترین مواردی است که باید به آن توجه ویژه داشت.

در ادامه این نشست مسئولین روابط عمومی زندانها پیشنهادات و مطالب خود را عنوان نمودند.

در پایان این مراسم با اهدای لوح از خدمات مسئولین روابط عمومی زندانها تقدیر به عمل آمد.

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content