اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / مسابقات ورزشی پرسنل وظیفه زندانهای استان خراسان رضوی به میزبانی کانون اصلاح و تربیت برگزار شد

مسابقات ورزشی پرسنل وظیفه زندانهای استان خراسان رضوی به میزبانی کانون اصلاح و تربیت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی کانون اصلاح و تربیت ؛ مسابقات ورزشی پرسنل وظیفه زندان های خراسان رضوی با هدف تقویت بنیه خدمتی پرسنل وظیفه , با شرکت ۱۰ تیم در رشته های فوتسال , دارت , تنیس روی میز در کانون اصلاح و تربیت برگزار شد .

در پایان این دوره از مسابقات که با شرکت ۱۵۰ نفر به مدت سه روز برگزار شد , در رشته فوتسال تیم های  تایباد , تربت حیدریه و مشهد به ترتیب عناوین اول تا سوم را از آن خود کردند .

در رشته دارت نیز به ترتیب تیم های اداره کل , قوچان وکاشمر حائز رتبه اول تا سوم شدند .

در رشته تنیس روی میز هم تیم های تربت جام  , مشهد و اداره کل مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند .

کاپ اخلاق این دوره از مسابقات هم به تیم تربت جام اهدا گردید .

در مراسم اختتامیه این مسابقات که با حضور مدیر کل زندانهای خراسان رضوی و مسئولان اداری و قضائی شهرستان برگزار شد, جمشیدی مدیر کل زندانهای خراسان رضوی گفت : ورزش , کسالت و تنبلی را از انسان زدوده و به وی نشاط و شادابی میبخشد و او را برای انجام کارها و وظایف فردی  و اجتماعی آماده و اخلاقش را بهبود میبخشد .

وی افزود : ورزش روحیه شجاعت , ازخودگذشتگی , مبارزه با ظلم و ظالم و دفاع از مظلوم را در انسان تقویت نموده و اراده وی را قوی می سازد .

جمشیدی تصریح کرد : باید قدر دونعمت جوانی و تندرستی را بدانیم و بهترین بهره ها را از این دو موقعیت زندگی ببریم .

مرتضی فرشته مقدم سرپرست کانون اصلاح و تربیت و رئیس ستاد برگزاری مسابقات استانی ورزشی هم گفت :

از آنجایی که جوانی دورانیست که در آن انسان میتواند به اوج شکوفایی خود دست پیداکند و زمینه کشف استعدادها و بارور شدن آنها را فراهم است ,لذا جوان در این دوران آینده ی مادی و معنوی خود را مشخص میکند .

وی به اهمیت ورزش و نقش آن در اجتماع اشاره و افزود : سلامت و تندرستی جامعه به ویژه جوانان با نهادینه کردن فرهنگ ورزش امکان پذیر است که همه باید به این موضوع اهتمام داشته باشند .

در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر و هدایای نفیس از نفرات برتر تقدیر بعمل آمد

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content