اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / با کمک خیرین نیکوکار صورت گرفت ؛ آزادی ۶۲ زندانی جرائم غیرعمد از زندان مرکزی مشهد

با کمک خیرین نیکوکار صورت گرفت ؛ آزادی ۶۲ زندانی جرائم غیرعمد از زندان مرکزی مشهد

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی مشهد؛همزمان با عید بزرگ امامت  و ولایت (عید غدیر خم) خیر نیکوکار مشهدی با پرداخت مبلغ سیصدمیلیون ریال زمینه آزادی ۷ زندانی را رقم زد.

این خیر نیکوکار که نخواست نامش عنوان شود از روز های قبل تلاش میکرد تا بتواند تعدادی زندانی را در شب های عید آزاد نماید ،به همین جهت مددکاران اجتماعی زندان مشهد با پیگیری های مکرر توانستند  آرزوی این هموطن عزیزمان را محقق کنند.

آذرمهری معاون زندان مرکزی مشهد ضمن تایید این خبر افزود:از همه خیرینی که  در طول سال مارا در امر خداپسندانه آزادی زندانیان جرائم غیرعمد یاری میکنند تشکر و قدردانی می نمایم.

وی در ادامه از آزادی تعدادی از زندانیان از ابتدای سال تاکنون  خبر داد و گفت:

از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد ۶۲ زندانی جرائم غیر عمد که شامل محکومین مالی می شوند با پرداخت مبلغ ۲۳۰ میلیون تومان از زندان آزاد شدند.

معاون زندان مرکزی مشهد کمک به آزادی زندانیانی که بواسطه محکومیت های مالی در زندان هستند را بسیارارزشمند توصیف نمود چراکه در واقع آزادی یک زندانی میتواند از بسیاری از تخلفات و لغزش ها در جامعه پیشگیری کند .

درباره روابط عمومی

Skip to content