اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار اصلي / مراسم معارفه رئیس جدید زندان شهرستان کاشمر در سالن اجتماعات این ‏زندان برگزار شد

مراسم معارفه رئیس جدید زندان شهرستان کاشمر در سالن اجتماعات این ‏زندان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی زندان شهرستان کاشمر، با حضور مسئولین اداره کل زندانهای استان خراسان رضوی و سایر مسئولین محلی شهرستان کاشمر ، مراسم معارفه رئیس جدید زندان این شهرستان در سالن اجتماعات اداره زندان برگزار شد .در این مراسم حجت الاسلام موسوی مهر معاون قضایی اداره کل زندانهای خراسان رضوی حجت الاسلام میدانی رئیس دادگستری ، طالعی دادستان ، حجازی قاضی ناظر و جمعی از مسئولین نهادها و ادارات شهرستان کاشمر حضور داشتند .

درابتدا میدانی رئیس دادگستری شهرستان کاشمر از خدمات ارزنده و صادقانه شاکری سرپرست قبلی زندان به نیکی یاد نموده و افزود : هر چند که مدت تصدی مسئولیت وی کوتاه بود اما با درایت و مدیریت خوب و تعامل با حوزه های قضایی شهرستان توانستند قدمهای موثری در راه خدمات رسانی به مددجویان و خانواده های آنان انجام دهد.

وی در ادامه ضمن  آرزوی توفیق برای عبدالهی سرپرست جدید زندان شهرستان کاشمر، بر اساس ایه شریفه كُلُّكُم راعٍ و كُلُّكُم مَسؤولٌ.. توجه به زندانیان و خانواده های آنان و حل مشکلات آنان و از همه مهمتر بحث اصلاح و تربیت و آموزش و اشتغال زندانیان را وظیفه همه دانست و افزود : همه بایستی در این مسیر با همدلی ، تعامل و  پشتکار  تلاش وکوشش نماییم.

در ادامه موسوی مهر ضمن ابلاغ سلام جمشیدی مدیر کل زندانهای استان و همچنین تبریک روز کارمند  اشاره ای کوتاه به آیه ۶۱ سوره ال عمران و جریان مباهله پیامبر اکرم (س) نمود و در جمع  حاضرین از زحمات بی دریغ و خالصانه شاکری سرپرست قبلی زندان تقدیر و تشکر کرد.

 وی همچنین  جایگاه  و اهمیت مدیریت را در توسعه  و پیشرفت سازمانی بسیار مهم و اساسی برشمرد  و افزود : خوشبختانه   به برکت انقلاب اسلامی سازمان زندانها از مدیران لایق  ، مومن و کار امد و دلسوز برخوردار می باشد که شبانه روزی با روحیه و کار جهادی تمام وقت خویش را در راه خدمات رسانی به زندانیان گرفتار و خانواده های انان مصروف میدارند.

در ادامه مراسم نیز عبدالهی رئیس جدید زندان ضمن تشکر از جمشیدی مدیر کل زندانهای استان طی سخنانی کوتاه اظهار داشت :  امید آنکه با حمایت مسئولین اداره کل زندانهای استان  و همچنین تعامل و همکاری خوب  و موثر با حوزه های قضایی شهرستان ادامه دهنده راه شهدا باشیم .

و ان شاء ا… بتوانیم در شهری که به دار المومنین معروف می باشد زندان این شهرستان را که در حریم دو امامزاده اعظم حضرت سید حمزه و سید مرتضی (ع) قرار گرفته با کار و روحیه جهادی و همت و پشتکار همکارانم در راه توسعه و پویایی سازمانی ، اصلاح تربیت زندانیان و اشتغال آنان گامهای موثر برداریم.

درباره روابط عمومی

Skip to content