اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / اجرای مانور اطفاء حریق در اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان خراسان رضوی

اجرای مانور اطفاء حریق در اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان خراسان رضوی

به منظور ارتقای آمادگی پرسنل یگان حفاظت و سربازان وظیفه اردوگاه در مواقع بحران و آشنائی همیاران امداد و نجات با آموزش اطفاء حریق، با حضور کارشناسان سازمان آتش نشانی مانور آموزشی اطفاء حریق به صورت تئوری و عملی برگزار گردید.

به گزراش روابط عمومی اردوگاه ؛هادی اسماعیل زادگان سرپرست اردوگاه استان هدف از برگزاری این مانور را منسجم کردن نیروها در مواقع بحرانی و خطر برشمرد و گفت : حادثه هیچ وقت خبر نمی کند و ممکن است یک حریق کوچک فاجعه ای بزرگ را در پی داشته باشد بنابراین لازم است که به طور مستمر با آموزش نیروها، آمادگی آنها را در مقابله با آتش سوزی و روش هاي اطفاي حريق سنجید.

سرپرست اردوگاه استان با بیان اینکه مهم‌ترین شیوه برای پیشگیری از حوادث اجرای برنامه‌های آموزشی است اظهار داشت:  این مانور آموزشی با موضوع نحوه کار با خاموش کننده ها،  نحوه استفاده از انواع کپسول های آتش نشانی، نوع کپسول مورد استفاده در انواع آتش سوزی ها و اقدامات لازم در هنگام مواجهه با انواع خطرات ناشی از حریق به صورت تئوری و عملی انجام شد.

شایان ذکر است است همیاران نجات و امداد، مددجویان آموزش دیده و منتخب در هر اندرزگاه هستند که در مواقع بحرانی برای مواجهه با خطرات احتمالی آموزش های لازم را فرا می­گیرند.

درباره روابط عمومی

Skip to content