اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / نشست مسئولین زندان و فرماندهان ارشد نیروی انتظامی شهرستان کاشمر

نشست مسئولین زندان و فرماندهان ارشد نیروی انتظامی شهرستان کاشمر

به گزارش روابط عمومی زندان شهرستان کاشمر ؛ در نشستی که با حضور مسئولین اداره زندان و فرماندهان ارشد نیروی انتظامی شهرستان کاشمر برگزار شد راهکارهای توسعه همکاریهای دو جانبه زندان با نیروی انتظامی بررسی گردید .

در این نشست صمیمانه که در دفتر کار سرهنگ باقری فرمانده انتظامی شهرستان برگزار شد  جمعی از فرماندهان ارشد نیروی انتظامی شهرستان ازجمله عقیدتی حفاظت ، بازرسی ، پلیس پیشگیری و اگاهی نیز حضور داشتند.

عبدالهی رئیس زندان شهرستان ضمن عرض تسلیت فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران با وفایش ، امنیت  را مهمترین رکن در توسعه پایدار برشمرد و اظهار داشت : بحث امنیت بسیار مهم و حیاتی می باشد و برقراری امنیت نظم و انضباط پایدار چه در درون جامعه چه زندان بایستی در سر لوحه کار ها قلمداد وبه آن توجه ویژه داشت ، و همه تلاش ها و فعالیت ها بایستی در راستای برقراری نظم و انظباط پایدار و امنیت باشد.

وی افزود : نیروی انتظامی از توانمندی و ظرفیت های ویژه ای  در این زمینه برخودار بوده که باید در از بین بردن موانع و چالش ها یاری رسان مجموعه زندان باشد .

عبدالهی در پایان از همکاریهای خوب نیروی انتظامی در انتقال تجارب ، اجرای طرحهای آموزشی با یگان حفاظت زندان تقدیر و تشکر نمود.

سرهنگ باقری نیز طی سخنانی گفت : خوشبختانه تعامل خوبی با مجموعه زندان برقرار است و در انجام ماموریت های فی ما بین با رعایت امکانات و شرایط ؛ نیروی انتظامی به عنوان پشتیان زندان عمل خواهد نمود .وی همچنین در زمینه برگزاری کلاس های آموزشی اجرای مانور ها و همچنین انتقال تجارب و آموخته های انتظامی قول مساعد داد.

درباره روابط عمومی

Skip to content