اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / تأکید مدیر کل زندانهای خراسان رضوی بر رسیدگی به مشکلات خانواده زندانیان در جلسه شورای اداری و ‏برنامه ریزی اداره کل زندانهای استان

تأکید مدیر کل زندانهای خراسان رضوی بر رسیدگی به مشکلات خانواده زندانیان در جلسه شورای اداری و ‏برنامه ریزی اداره کل زندانهای استان

سومین جلسه شورای ادارای و برنامه ریزی سال ۱۳۹۸  در محل سالن جلسات اداره کل پس از تلاوت آیاتی چند از قرآن مجید و با خوش آمد گویی مدیری معاون اداری و مالی از طریق ویدئو کنفرانس آغاز گردید .

در ابتدا ی جلسه لزگی رئیس اداره فرهنگی سخنانی در خصوص مباحث رفتاری و اخلاقی بیان نمود.

در ادامه خواب نما مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان  استان نیزگزارشی در خصوص عملکرد سال ۹۷ مجموعه خود ارائه و افزود : برنامه  عملیاتی سال آینده با نظرخواهی از زندانها تنظیم خواهد شد.

همچنین روسای زندانهای استان  گزارشی از اجرای مصوبات جلسات  قبل و همچنین اقدامات خود را ارائه نمودند

در ادامه جمشیدی  مدیر کل زندانهای استان ضمن تشکر از زحمات تمامی پرسنل استان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد وخاطر شهیدان آزادگان و جانبازان آن دوران گفت : با توجه به میراث به جا مانده بعد از شهدا همه ما در مسئولیت های خود طوری عمل کنیم که فردای قیامت شرمنده شهدا نباشیم چرا که چشم هزاران شهید ناظر بر اعمال و رفتارهای ماست .

وی افزود : اکنون که شش ماه از سال ۹۸ گذشته است اطلاعات و آمارها را با کارشناسان مرتبط در اداره کل  به طور مستند ارسال نمائید  تا پس از جمع بندی به سازمان اعلام شود.

جمشیدی با اشاره به ضرورت توجه به اولویتهای ده گانه سازمان  اظهار داشت : درشش ماهه دوم سال تلاش بیشتری صورت پذیرد تا نواقص موجود رفع تا به اهداف عالی سازمان رسیده و در خصوص تهیه فرم های ارزیابی و مستندات مربوطه دقت لازم به عمل آید.

مدیر کل زندانهای خراسان رضوی همچنین به ضرورت توجه به زندانیان تحت قرار ،آموزش های قرآنی به زندانیان و افزایش اشتغال و حرفه آموزی زندانیان با رعایت مسائل ایمنی و حفاظتی تاکید کرد.

وی افزود :  روسای زندانها به خانواده های زندانیان توجه ویژه ای داشته و مشکلات آنها را رصد و انعکاس دهند همچنین توجه ویژه ای به برگزاری کلاس های آموزشی و اجرای برنامه های ورزشی برای پرسنل صورت پذیرد.

درباره روابط عمومی

Skip to content