صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار اصلي / آیین تکریم و معارفه مدیر زندان تربت جام با حضور مسئولین استانی و شهرستان برگزار گردید ‏

آیین تکریم و معارفه مدیر زندان تربت جام با حضور مسئولین استانی و شهرستان برگزار گردید ‏

با حضورمعاونت قضائی زندانهای خراسان رضوی ، مسئولین قضائی شهرستان و جمعی از مسئولین ادارات ونهادهای شهرستان آیین تکریم و معارفه مدیر زندان تربت جام برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی زندان تربت جام، در مراسمی که به همین منظور در محل سالن اجتماعات زندان تربت جام برگزار گردید  از تلاشهای ۱۸ ماهه انتظاری مدیر زندان تقدیر به عمل آمد.

در آیین آغازین این مراسم انتظاری گزارشی از اقدامات انجام شده ارائه نمود و با اشاره به اینکه زندان تربت جام با توجه به اهتمام ویژه ای که به امور قرآنی داشته توانسته همواره در سطح استان و کشور سرآمد باشد و در همین راستا در سال جاری نیز هم در رده مددجویان و هم پرسنل وظیفه مقام اول استان را کسب نماید .

در ادامه عارفی نیا ریاست دادگستری شهرستان با اشاره به خدمات انجام شده توسط انتظاری ، دوره خدمت وی را دوره طلایی زندانبانی اسلامی در تربت جام دانسته و با اشاره به راه اندازی فاز اول زندان جدید و افزایش فضای ۲۷۰۰ متری به مجموعه خوابگاهی زندان از اقدامات موثر وی در کاهش جمعیت کیفری ، توسعه فضای کارگاهی ، آموزشی و ورزشی در راستای پرنمودن اوقات فراغت زندانیان تقدیر نمود و یادآور شد دستگاه قضائی همچون گذشته یارومددکار مجموعه زندان خواهد بود.

در ادامه حجت الاسلام موسوی مهر معاون قضائی و ناظر حوزه سلامت، اصلاح وتربیت زندانهای خراسان رضوی با تشکر از خدمات و زحمات انجام شده بر سیاست کاهش جمیت کیفری سازمان زندانها تاکید نمود و یادآور شد یکی از اقدامات خوبی که میشود در این حوزه انجام داد انتقال محکومین دیگر استانها به شهرستانهای خود می باشد که این موضوع هم رنج و مشقت بُعد مسافت را از دوش خانواده ها می کاهد و هم نسبت به کاهش جمعیت کیفری استان کمک می کند از سویی با عنایت به دستور ریاست قوه قضائیه درخصوص استفاده از پابند الکترونیکی ویژه محکومین این موضوع هم کمک زیادی به کاهش جمعیت کیفری زندان خواهد کرد .

علی بیات مدیر جدید زندان تربت جام نیز با تشکر از حسن نظر جمشیدی مدیر کل زندانهای استان و تبریک به آقای انتظاری بعنوان مدیرجدید زندان تربت حیدریه ، از مجموعه قضائی شهرستان تقاضا نمود همچنان یار و مددکار مجموعه زندان تربت جام باشند و اظهار داشت : تمام توان خود را در جهت پیشبرد اهداف سازمانی بکار خواهد بست. درپایان این مراسم نیز ابلاغ مدیر جدید زندان که از سوی مدیر کل زندانهای استان خراسان رضوی صادر گردیده بود توسط معاونت قضائی اداره کل قرائت شد . در بخشی از این ابلاغ ضمن اعلام انتصاب علی بیات به سمت مدیر زندان تربت جام تاکید شده است همت در جهت اصلاح و تربیت مجرمین ، بزهکاران و بازگشت سالم و شرافتمندانه آنان به آغوش جامعه اسلامی و کانون خانواده و همچنین پیگیری وضعیت قضائی متهمین و ایجاد فضای مناسب و کافی جهت اجرای برنامه های اصلاحی و تربیتی و فرهنگی از اهم امور وظایفی است که از جنابعالی انتظار می رود با استفاده از ظرفیتهای بلقوه شهرستان به مرحله اجراء درآورید .

درباره روابط عمومی

Skip to content