صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار اصلي / تکریم و معارفه رئيس جديد زندان تايباد

تکریم و معارفه رئيس جديد زندان تايباد

به گزارش روابط عمومي زندان تايباد؛ مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید زندان تایباد با حضور موسوی مهر معاونت قضایی واجرای احکام وخوابنما مدیر عامل بنیاد تعاون  زندانهای استان ، جلیلیان دادستان و جمعی از مسئولین ادارات شهرستان برگزار گردید .

جلیلیان  دادستان شهرستان تایبادضمن تقدیر و تشکر از خدمات علی بیات رئیس سابق زندان تایبادو تبریک انتصاب سرپرستی مرتضی فدایی  گفت : تعاملی که مسئولین زندان بین دستگاهها ایجاد نموده بودند بسیار ستودنی است و مجموعه زندان حرکت بسیار مناسبی شروع کرده و در خصوص اشتغال زایی و کاهش جمعیت کیفری قدمهای خوبی برداشته است.

وی صداقت در کار و مخلصانه خدمت کردن را جزوء حسنات مجموعه پرسنل زندان تایباد بیان کرده و افزود: ارتباطی کارکنان زندان با مجموعه تشکیلات قضائی دارند موجب ارتقاء فعالیتهای اصلاحی و تربیتی در سطح زندان شده و بسیاری از مشکلات زندانيان حل می گردد .
موسوی مهرمعاونت قضایی واجرای احکام زندانهای استان در این جلسه گفت :هدف سازمان زندانها حذف افکار مجرمانه در بین بزه کاران است که این امر در تحقیقات اساسی نشأت گرفته از عدم آگاهی و دانش و داشتن اعتقاد راسخ فرد است که با تلاش همکاران و برگزاری برنامه های اصلاحی و تربیتی می توان فرد را به جامعه با نگرش جدید برگرداند.

در پایان این مراسم حسب دستورمدیر کل زندانهای استان حکم سرپرستی مرتضی فدایی  از سوی معاونت قضایی واجرای احکام زندان های استان به وی اعطا گردید و با اهدا لوح سپاس از زحمات آقای علی بیات تقدیر و تشکر نمود .

درباره روابط عمومی

Skip to content