اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / مزار شهدا با حضور پرسنل زندان تایباد غبارروبی و عطر افشانی شد

مزار شهدا با حضور پرسنل زندان تایباد غبارروبی و عطر افشانی شد

 به گزارش روابط عمومی زندان تایباد؛به مناسبت  هفته نیروی انتظامی سرپرست و پرسنل زندان  تایبادبه همراه تعدادی از  مسئولین وبسیجیان ومردم ولایتمدارشهرستان تایباد مزار شهدای  تایباد را غبارروبی و عطر افشانی نمودند.

صبح امروز به مناسبت اولین روز هفته نیروی انتظامی ؛ قبور و گلزار شهدای شهرستان تایباد با حضور مسئولین ادارات ، نهادها ، نیروهای نظامی ، انتظامی ، بسیجیان و ایثارگران غبارروبی و عطر افشانی شددر این مراسم حضارضمن عطرافشانی قبور شهدا، با آرمان های بلند شهدا، تجدید میثاقی دوباره کردند.

در این خصوص مرتضی فدایی سرپرست زندان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که فرمودند :(پیکر مطهر و معظم شهیدان هر جا که آرام گیرد یاد مبارک و آرامبخش وبهجت انگیز خود را در فضا می پراکند و صفا و معنویت می بخشد) .وجود شهدا را در شهرستان تایباد برکت و نعمت شمرد و بیان داشت : این تربت پاك شهیدان است كه تا ابد میعادگاه عاشقان و عارفان و دارالشفای آزادگان و دلسوختگان خواهد بود.

وی افزود : خون شهیدان ما امتداد خون پاک شهیدان کربلا است.

درپایان  این مراسم ‌معنوی شرکت کنند‌گان با نثار شاخه‌های گل و عطر افشاني بر مزار شهدا بار دیگر با آرمان‌های‌ حضرت امام خمینی (ره) و رهبر عزیز و شهدای انقلاب اسلامی تجدد میثاق کردند.

درباره روابط عمومی

Skip to content