صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار اصلي / برگزاری مراسم تودیع معارفه مدیر زندان تربت حیدریه

برگزاری مراسم تودیع معارفه مدیر زندان تربت حیدریه

مراسم تودیع معارفه مدیر زندان تربت حیدریه با حضور معاون مدیرکل زندان های استان ، دادستان  و جمعی از مسئولین اداری شهرستان برگزار گردید.

در این مراسم موسوی مهر معاون مدیر کل زندانهای خراسان رضوی  ضمن تقدیر و تشکر از زحمات چندین ساله عبدی مدیر سابق زندان تربت حیدریه  وی را فردی کوشا ، جدی با کفایت و جهادی یاد کرد و  اظهار داشت : به طور حتم زندانبانی از جمله مشاغل سخت بوده که لازمه آن شجاعت ، کاردانی و صبور بودن می باشد.

وی در ادامه ضمن تقدیر از زحمات برجسته  عبدی که مسئولیت زندان مشهد را برعهده گرفته  افزود: رفع مشکلات زندانیان  و خانواده آنان یک مشکل بزرگ اجتماعی است که همکاران من در  زندانهای استان در خط مقدم آن قرار دارند.

موسوی مهر خاطر نشان کرد: تعامل مناسب  با مراجع قضایی ، تلاش برای کاهش جمعیت کیفری، رضایت از شکات ، اجرای برنامه ها و اعمال دقیق سیاست های سازمانی، اجرای برنامه های فرهنگی ، برنامه ریزی جهت حرفه آموزی و  اشتغال زندانیان، کمک برای اخذ مساعدت های قضایی از دادگستری و دادسرا برای مددجویان از اهم فعالیتهای زندان می باشد که مسئولیت اجرای بهینه آن  بر عهده مدیر مجموعه می باشد.

وی همچنین انتظاری را فردی قوی و درایتمند دانست و افزود : ارتقای کیفی و اصلاحات صورت گرفته  توسط وی در زندان تربت جام زمانی  که مسئولیت آن را بر عهده داشتند  نشان دهنده مدیریتی قوی و کارآمد بوده است.

در ادامه مراسم علی عبدی مدیر سابق زندان تربت حیدریه گزارشی از عملکرد خود در زمان مدیریت چند ساله بر زندان برای حاضرین در جلسه بیان نموده و از همه عزیزانی که در طول این سال ها با وی همکاری داشته اند تشکر نمود و برای مدیر جدید مجموعه آرزوی موفقیت کرد.

در خاتمه این مراسم انتظاری مدیر جدید زندان تربت حیدریه ضمن تقدیر از حسن اعتماد جمشیدی مدیر کل زندان های استان افزود: انشاا.. بتوانیم با همدلی و همکاری  با همه ادارات شهرستان خصوصا نهادهای مرتبط با زندان  نسبت به خدمات رسانی به قشر آسیب پذیر زندانیان موفق باشیم.

درباره روابط عمومی

Skip to content