اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / با تلاش مددکاری زندان و انجمن حمایت از زندانیان شهرستان صورت گرفت:‏ گذشت خانواده های مقتول از اجرای حکم قصاص دو مددجوی زندان نیشابور

با تلاش مددکاری زندان و انجمن حمایت از زندانیان شهرستان صورت گرفت:‏ گذشت خانواده های مقتول از اجرای حکم قصاص دو مددجوی زندان نیشابور

با تلاش واحد مددکاری زندان و انجمن حمایت از زندانیان شهرستان، خانواده های مقتول از اجرای حکم قصاص دو مددجوی زندان نیشابور گذشت نمودند.

به گزارش روابط عمومی، محمدرضا رجبی رئیس اداره زندان شهرستان نیشابور با بیان اینکه داشتن روحیه گذشت و عفو از صفات آدمی بوده و می توان با اتکا به این روحیه به سعادت دنیوی و اخروی دست یافت، افزود: با توجه به ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و پیگیری مددکاران زندان و مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان شهرستان و رایزنی صورت گرفته، خانواده های مقتول از خون فرزندان خود گذشت نموده و زندگی مجدد به دو جوان زندانی نیشابوری بخشیدند.

لازم به ذکر است زندانی حسن م. با تحمل ۳ سال حبس و نیز علی ب. با تحمل ۸ سال حبس که در زندان مرکزی مشهد بازداشت می باشند، برابر نظر مراجع قضایی محکوم به قصاص شده که با دعوت شاکیان پرونده در محل مددکاری زندان، مذاکره و تبادل نظر صورت گرفت، که در نهایت خانواده های مقتول به شرط دریافت مبلغ دیه از قصاص محکومین گذشت نمودند.

درباره روابط عمومی

Skip to content