اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / مسابقات فوتسال کارکنان ادارات شهرستان کاشمر یادواره زنده یاد ‏محمد بشارتی برگزار شد

مسابقات فوتسال کارکنان ادارات شهرستان کاشمر یادواره زنده یاد ‏محمد بشارتی برگزار شد

به گزارش  روابط عمومی اداره زندان شهرستان کاشمر؛ مسابقات فوتسال کارکنان ادارات این شهرستان یادواره زنده یاد محمد بشارتی ورزشکار با اخلاق و متواضع با قهرمانی تیم فوتسال کارکنان اداره آموزش پرورش پایان یافت .

این مسابقات که از چندی قبل و با شرکت ۹ تیم از ادارات گوناگون شهرستان آغاز شده بود در نهایت با کسب مقام اول برای اداره آموزش پرورش خاتمه یافت. در بازی فینال که با حضور خانواده شادروان محمد بشارتی در مجموعه ورزشی ۹ دی شهرستان کاشمر برگزار شد تیم آموزش و پرورش توانست به مقام اول این مسابقات دست یابد. تیم های شرکت گاز و سپاه نیز دوم و سوم شدند.

تیم اداره زندان نیز در این مسابقات حضور داشت که پس از اولین بازی در پی غم هجران و کوچ ابدی بازیکن خود زنده یاد محمد بشارتی از ادامه این بازی ها کناره گیری نمود.

جوایز این مسابقات با حضور مسئولین شهرستان از جمله عبداللهی رئیس زندان، شا یگان رئیس اداره ورزش و  جوانان و اعضای هیئت فوتبال و فوتسال و خانواده مرحوم بشارتی به تیم های برتر اهداء و تندیس بازیکن اخلاق نیز به زنده یاد محمد بشارتی به پاس چندین سال حضور در عرصه های ورزشی و رعایت اخلاق در میادین ورزش تعلق گرفت که تقدیم دختر خردسال و یادگارش گردید.

درباره روابط عمومی

Skip to content