اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / دیدار با امام جمعه شهرستان تایباد

دیدار با امام جمعه شهرستان تایباد

به گزارش روابط عمومی زندان تایباد؛ مرتضی فدایی سرپرست زندان تایباد  در معیت فرمانده یگان حفاظت  , مسئول فرهنگی,مسئول بازرسی ,مسئول امور مالی و پشتیبانی  زندان  همزمان با هفته ناجا ودر راستای حل مسائل مربوط به زندان و همفکری ، همکاری و تعامل با دستگاههای شهرستان و مسئولین امر با حجه الاسلام ملکی امام جمعه اهل تشیع  تایباد ملاقات کرد.

فدایی در این دیدارضمن تبریک هفته نیروی انتظامی با بیان و توضیح فعالیتهای عرصه اصلاح وتربیت ، خصوصاً اقدامات فرهنگی ، آموزشی ، ورزشی ، اشتغال و حرفه آموزی ،خواستار همسویی و همکاری مسئولین شهر شد .

وی موفقیت در امر زندانبانی و اصلاح و تربیت را در گرو مساعدت و همیاری مسئولین شهر دانسته و همکاری پرسنل خدوم این عرصه را خالصانه بیان کرد.
در ادامه حجه الاسلام ملکی ضمن تبریک انتصاب فدایی بعنوان سرپرست زندان تایباد  و تقدیر از اقدامات  بیات رئیس اسبق زندان ، زندان را مکان پرورش و تربیت زندانیان دانسته و از فضای آرام موجود در زندان و مدیریت مقتدر همراه بارافت اسلامی واقدامات صورت گرفته فرهنگی و تربیتی زندان تایباد ابراز رضایت کرد.

وی ابراز داشت : مسئولین بایستی نیروها را فعال نمایند و مدام دغدغه مند بوده و فضای  امنی را برای خدمت  نیروها مهیا کنند تا کما فی السابق شاهد شکوفایی هر چه بیشتر اقدامات اصلاحی و تربیتی در زندان باشیم انشالله   .

درباره روابط عمومی

Skip to content