اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / حضور مدیر و پرسنل زندان تربت جام در مراسم صبحگاه مشترک به مناسبت هفته نیروی انتظامی ‏

حضور مدیر و پرسنل زندان تربت جام در مراسم صبحگاه مشترک به مناسبت هفته نیروی انتظامی ‏

بیات مدیر زندان به همراه جمعی از مسئولین واحدهای زندان در مراسم صبحگاه مشترک  شهرستان شرکت نمودند.

به گزارش روابط عمومی زندان تربت جام، همزمان با هفته نیروی انتظامی و گرامیداشت زحمات و خدمات سبزقامتان نیروی انتظامی در عرصه ایجاد امنیت و آسایش عمومی، مراسم صبحگاه مشترک با حضور مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان و نیروهای نظامی و انتظامی در محل منطقه انتظامی شهرستان برگزار گردید.

در این مراسم سرهنگ کیانی فرمانده نیروی انتظامی  شهرستان گزارشی از اقدامات انجام شده و ایجاد نظم و امنیت در تربت جام و حضور نیروی انتظامی در عرصه های مختلف اجتماعی ارائه نمود .

در حاشیه این مراسم بیات مدیر زندان اظهار داشت : مردم همیشه در صحنه و انقلابی تربت جام همواره قدردان پرسنل خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی بوده و امنیت و آسایش کنونی شهرستان را مرهون تلاشهای بی وقفه این عزیزان می دانند .

وی از برنامه های متنوع  زندان در این هفته خبر داد وبا اشاره به  نصب پرده و بنر با موضوع تبریک هفته نیروی انتظامی در مبادی ورودی زندان  و همچنین تقدیر از پرسنل نیروی انتظامی همکار گوشه ای اقدامات انجام شده را تشریح نمود %

درباره روابط عمومی

Skip to content