اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / سرپرست زندان تایباداز موکب‌های مرزی دوغارون بازدید کرد

سرپرست زندان تایباداز موکب‌های مرزی دوغارون بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی زندان تایباد؛فدایی سرپرست زندان و نماینده مدیر کل زندانهای استان در شهرستان تایباد به همراه امام جمعه شهرستان و جمعی از فرماندهان نظامی و در معیت فرمانده یگان حفاظت و مسئول فرهنگی و نماینده بازرسی زندان  از موکب‌های حسینی شهرستان مرزی تایباد  واقع در منطقه مرزی دوغارون بازدید کرد.

فدایی با عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی و تقدیم سلام و خداقوت مدیر کل زندانهای استان به محضر امام جمعه شهرستان و دیگر مسئولین برگزار کننده مواکب حسینی  اظهار داشت: اداره زندان  همسو با سایر ارگان‌ها و دستگاه‌های اجرایی  مرتبط شهرستان در راستای میزبانی مطلوب از زائرین خارجی آمادگی خود را  اعلام می دارد .

وی با قدرانی ازسپاه پاسداران , نیروهای انتظامی ,مرزبانی و سربازان گمنام آقا امام زمان(عج) در برقراری نظم و امنیت برای زائرین خارجی افزود: در حوزه پشتیبانی و خدمات از طریق کمک‌های مردمی و خیرین، بحمدالله زمینه‌های خوبی برای استقبال از زائرین عزیز فراهم شده است.

وی با بیان اینکه دوستی و مودت ملت‌ها زیر سایه سالار و سرور شهیدان در این ایام قابل مشاهده است خاطرنشان کرد: همه آزادیخواهان جهان از کشورهای مختلف حول محور امام حسین(ع) راهی دیار عشق شده‌اند که قابل وصف نیست.

وی با تاکید بر اینکه ملت غیور ایران اسلامی و مردم ولایتمدار شهرستان تایباد در این ایام نشان دادند که هیچ وقت تسلیم فشارهای دشمنان نمی‌شوند اظهار داشت: مردم دین‌دار و ولایتمدار ایران اسلامی با این حرکت بزرگ انقلابی و میزبانی از زائرین خارجی ثابت کردند که پاسدار آرمان‌‌های انقلاب اسلامی هستند.

درباره روابط عمومی

Skip to content